Přejít na obsah

Výběr GMT: TUDOR Black Bay Pro vs. Grand Seiko SBGM245 (Evropa x Asie)


TUDOR x GS  

76 hlasů

  1. 1. BB PRO nebo GS GMT

    • TUDOR
      38
    • GS
      38

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Já jenom trošku poupravím názor afriho na to zpracování, páč jinak má svatosvatou pravdu ;) 

GS má samozřejmě víc těch kudrlinek, zdobení a parádiček. Ale že by byly výrazněji lépe dílensky zpracované, to si nemyslím. Natož pak o míle. Na první pohled to tak může vypadat, právě díky těm parádičkám, v tomhle opravdu GS vede a je minimálně o segment výš než stejně drahá konkurence. Ale zpracování hodinek jako takové, tam si myslím že jsou na tom minimálně stejně, v některých ohledech pak je Tudor dokonce lepší. Chod lunety, spona, tam se GS nechytá. Tudor si pomáhá ostrýma hranama, působí to líp zpracované. Osobně si myslím že jsou +/- nastejno. 
Ale jinak je moje hodnocení takové - GS jsou krásná milenka, s dokonalým tělem, do které se člověk zblázní a neumí si pomoct. Tudor je pak věrná a pracovitá manželka, která trpně snáší manželovy zálety a je připravená mu sloužit do skonání věků. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Měl jsem oboje a musím říct, že pro mě jsou to dost diametrálně odlišné kousky a nedokázal bych se tak úplně rozhodnout které.

Nickolas je popsal úplně přesně - GS milenka, Tudor věrná manželka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Jarett napsal:

Nejlepší ale je, když je ti manželka milenkou :D

Ale to máš pak jen jedny hodinky 😆

Nicolas, pěkně napsané, já si snad nějaké ty Tudory koupím. Pokud se neozvou do půl roku s Exp jedničkami, půjdu omrknout Rangery, jsou my sympatické :punk:

DSC_3881.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro zakladatele - osobně bych šel spíše do Tudorů  BB Pro. GS mám velmi rád, mám je v kanclu na ruce častěji něž Tudory. Pořád se ale nemůžu zbavit pocitu, že mám na ruce kus japonského řemeslného umění (viz ruční finishing pouzder, atd), které  je nutné chránit, opečovávat a uchovávat pro další generace.  Zatímco BB jsou luxusní ale stále jen spotřebka, se kterou můžu dělat psí kusy a holt je jednou za 4 roky nechám dát dohromady u Bechyněho za půlku toho, co mě vyjde stejná oprava GS. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, safi napsal:

@African: Nějak si nemůžu pomoci, ale Rangery mi přijdou momentálně nejslabší model z celé jejich sportovní kolekce... 

Ještě jsem je neviděl naživo, musím někde mrknout. Malá náplast na zdlouhavé čekání 😅 Ale příběh mají, k Rolex Exp jedničkám nemá nikdo blíž. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, African napsal:

Ještě jsem je neviděl naživo, musím někde mrknout. Malá náplast na zdlouhavé čekání 😅 Ale příběh mají, k Rolex Exp jedničkám nemá nikdo blíž. 

Když koukám na fotky, myslím, že je Ranger rozhodně víc adventure, než EXP1 ... 

img_20221117_081459_840-jpg.17038169.thumb.jpeg.1505636371ab1ebbbca334e66f153f63.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to psal v jiném vlákně, na Rangery je čekací listina jak na Roulexky už 😆 a myslím že s BB Pro bude situace úplně stejná....tak se zapiš než se rozmyslíš :cheers: Grand Seika jsou ihned k mání? Neorinetuji se. Tudor mě upřímně vyrazil dech, čekal jsem že zajdeš do krámu, dostaneš 10% slevu hned mezi dveřmi a hurá domů...a sakra jsem se spletl 😁

PS: Aha tak z Carollina mě psali, že by mi jedny Rangery mohli nechat. Až pojedu okolo, omrknu je 😉

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běž do háje! Tolik lidí ti radí a ty nakonec uděláš něco jiného...

Teď vážně: velká gratulace k ideálnímu výběru. U RLX Explorerů II je výrazně vyšší šance, že si je necháš dlouhou dobu, než u Tudorů nebo GS, kde tě to láká více zkoušet alternativy.. 

Přeji krátké čekání:-) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jak nekdo trefne prirovnal k milence ty gs, tak ty jeji leskly pohledny boky se budou blbe chranit pred nezadoucimi pohledy a “zarezy” cizich napadniku / teles. Jsou sice elegantnejsi, ale neni to prakticky a kazdej sram bude vic bolet a oddalovat je od toho k cemu jsou urceny - aby se leskly a byly krasny! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Kdyby někoho zajímal aktuální vývoj, tak jsem zjistil, že GMT opravdu vůbec nepotřebuji, a že doplácet přes tisíc EUR za BB Pro jen kvůli vychytanějšímu tahu je nesmysl, a tak jsem se přes Tudor Glamour Double Date dostal k Tudor Black Bay Steel na tahu, a s těmi to vypadá na nějakou dobu na velkou spokojenost. Časem ale budu mít díky tomuto vláknu určitě nutkání pořídit si nějaké GS SD, ideálně až budou třeba takové SLGA009 někde za půlku retailu  😄 anebo dám třeba šanci klasickým haritage snowflake 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...