Přejít na obsah

Copak bylo pod stromem ?


long

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ještěže jsem si sám nadělil ta Casia s kompasem..... :wub:

 

Hele ja to rikam furt, co si clovek nenadeli sam stoji vetsinou za prd...

Jinak tu knihu kterou jsme byli tak hojne obdarovani povazuju za nejlepsi darek co jsem letos dostal. A taky me potesilo, ze jsem vanoce stravil doma a ne na pohotovosti. Posledni dvoje vanoce chytil pritelkyni pokazde jiny zub a ja shanel doktora.

Upraveno uživatelem cody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dostal vcera od zamestnancu na hospode k Novemu roku hodinky-urcite se na ne dlouho skladali.protoze je to tam sama drzgresle-----nejsou voni kravy -netrefili znacku a jeste navic quartz :gun_bandana: ---nevite nekdo neco o tehle znacce---diky

No to mě podrž - hodinky s vodotryskem! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montblanc Summit Large

38 mm stainless steel watch with black dial, quartz movement, date display, black alligator strap with pin buckle

http://www.montblanc.com/products/38286

Pěkný hodinky pro toho, komu moc nezáleží na tom, zda-li automat nebo quartz ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem tam mimo jinych ne-chronoveci, take nasel knizku Naramkove hodinky, kterou jsem vlastne uz od vydani mel zakazanou koupit prave kvuli vanocum... :) Jinak "Jezisek" nadelil "holkam" Longines Dolce Vita a Corum Lady Bubble...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som svojho času naznačil doma, že doplním vybavenie obývačky o známu kombináciu hodiny,barometer, vlhkomer a teplomer. Nejako to u mňa zapadlo prachom, čo využila "druhá strana" - a pod stromčekom bola namiesto toho meteorologická stanica VEGA. Takže mi k fotografovaniu a hodinkám pribudne meteorológia...

Vyhliadky na pokojnú penziu :cigar: :cheers: sa začínajú vytrácať...

post-3792-1231015014.jpg

Upraveno uživatelem vlamor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...