Jump to content

ChW Bel Canto (blue) LE 300pcs

Recommended Posts

Jelikož jsem ženě řekl, že dárek pod stromeček je vyřešen, tak si musím počkat na 24. Ale přeci jen se obsah musí po doručení zkontrolovat, tudíž jsem otevřel, nakoukl, aniž bych je vyndal, vyfotil a odložil. Teď už jen počkat na 🎄 🎁 Ale čekání to nebude trýznivé, neb vím, že jsou už doma 👍 Více info, dojmů a fotek po Vánocích...

IMG_20221205_191052.jpg

Edited by DarylVanHorne

před 5 minutami, Kid_A napsal:

sakra, to me podrz! to je uzasne.  gratulace. Jsem rad, ze se nejaky kousek dostane i sem - ne jen influencerum na instaci:)))

Co vím, tak jeden bude mít samozřejmě největší influencer @Dokusan 🤣 A jeden už čeká na to až koupím stromeček 🎄 

Krása! A je super, že jsou tu i takoví střelci, co je nakonec objednají :) Je fakt, že já ChW (byť dva kousky od nich mám) pravidelně nesleduju, ale i kdyby, tak bych se rozhodně ke koupi nerozhoupal v době, za kterou se obě limitky vyprodaly.

Před hodinou, DarylVanHorne napsal:

Jelikož jsem ženě řekl, že dárek pod stromeček je vyřešen, tak si musím počkat na 24. Ale přeci jen se obsah musí po doručení zkontrolovat, tudíž jsem otevřel, nakoukl, aniž bych je vyndal, vyfotil a odložil. Teď už jen počkat na 🎄 🎁 Ale čekání to nebude trýznivé, neb vím, že jsou už doma 👍 Více info, dojmů a fotek po Vánocích...

Paráda, těším se na další fota po naježení.