Přejít na obsah

ChW Bel Canto (blue) LE 300pcs


Doporučené příspěvky

Jelikož jsem ženě řekl, že dárek pod stromeček je vyřešen, tak si musím počkat na 24. Ale přeci jen se obsah musí po doručení zkontrolovat, tudíž jsem otevřel, nakoukl, aniž bych je vyndal, vyfotil a odložil. Teď už jen počkat na 🎄 🎁 Ale čekání to nebude trýznivé, neb vím, že jsou už doma 👍 Více info, dojmů a fotek po Vánocích...

IMG_20221205_191052.jpg

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Kid_A napsal:

sakra, to me podrz! to je uzasne.  gratulace. Jsem rad, ze se nejaky kousek dostane i sem - ne jen influencerum na instaci:)))

Co vím, tak jeden bude mít samozřejmě největší influencer @Dokusan 🤣 A jeden už čeká na to až koupím stromeček 🎄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hustý, chceme vidět víc! 🙃🎁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, DarylVanHorne napsal:

Jelikož jsem ženě řekl, že dárek pod stromeček je vyřešen, tak si musím počkat na 24. Ale přeci jen se obsah musí po doručení zkontrolovat, tudíž jsem otevřel, nakoukl, aniž bych je vyndal, vyfotil a odložil. Teď už jen počkat na 🎄 🎁 Ale čekání to nebude trýznivé, neb vím, že jsou už doma 👍 Více info, dojmů a fotek po Vánocích...

 

Paráda, těším se na další fota po naježení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Je to trochu archeologie, ale musim se zeptat. Jaky jsou s odstupem casu? Technologicky se mi desne libily, ale ten cifernik mi prisel desne malej a na fotce blbe citelny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...