Přejít na obsah

Kamasu Automatic RA-AA0001B19B nebo Kamasu II Automatic RA-AA0810N19B


Tyt

Doporučené příspěvky

image.png.8a83b5f10e216910cab0eedec8731021.pngvs         image.png.f51147fa2d3a48fbdd4f7d10d64d14c5.png

Čau,

chtěl jsem se zeptat na názor...

po dlouhém pátrání po YT recenzích atd. jsem si vybral Barakudy. Jenže řeším, které vzít. Spíše se přikláním k AA0001B19B. Líbí se mi více ciferník (překryté indexy a ostřejší pojetí) a hlavně, že luneta má celistvou barvu (0-15 není "vyšedlá"). Zato u dvojek se mě líbí vzdušnost ciferníku (indexy jsou menší). Boky hodinek jsou kartáčované, což vypadá lépe plus by to byla prevence před vlásečnicovými škrábanci.

 

Je tu někdo kdo má oboje? Co byste doporučili? (Jasný 100 lidí 100 chutí, ale přece)

Jakou máte zkušenost s poškrábáním boků? Mám se toho bát?

Potřebuju takové to ujištění :)

Když tak díky za postřehy / názory / rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, ja mel jednickovy kamasu, ale po case sly pryc - trochu mi vadily prave ty ostry indexy (spolu s ostrymi ruckami). jinak jsou to fajn hodinky.. noa tahle druha generace se mi libi vic, cifr je takovej prijemnejsi pro me oko. a navic, jak zminujes, brouseny boky, to je taky plus, kor v tyhle cene. uz delsi dobu uvazuju o pepsi variante, do trojice k mako a ray 🙂.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vlastním červené kamasu s leštěnými boky a hodinky už se mnou zažili hodně od moře, po túry až posilovnu a nezaznamenal jsem žádnou vlásečnici na bocích (na náramku to už je jiné kafe 😀). A myslím si, že už jsem s nimi i párkrát bouchnul do futer u dveří apod a stále drží bez škrábanců. Takže leštěných ploch bych se nebál. Záleží spíš jaký design preferuješ a dle tvého příspěvku jsi asi rozhodnutý do jakých půjdeš 👍 U mě rozhodovalo i to, že první zmíněný model má indexy i na otočné lunetě + ty ostřejší indexy a celkově vzhled více připomíná zmíněnou barakudu, než druhý model (tam to vidím na plotici 😁). Určitě se pochlub, do kterých si nakonec šel, mně pomohlo se na ně podívat na živo. Tak šťastnou ruku!

V 13. 12. 2022 v 12:23, Tyt napsal:

image.png.8a83b5f10e216910cab0eedec8731021.pngvs         image.png.f51147fa2d3a48fbdd4f7d10d64d14c5.png

Čau,

chtěl jsem se zeptat na názor...

po dlouhém pátrání po YT recenzích atd. jsem si vybral Barakudy. Jenže řeším, které vzít. Spíše se přikláním k AA0001B19B. Líbí se mi více ciferník (překryté indexy a ostřejší pojetí) a hlavně, že luneta má celistvou barvu (0-15 není "vyšedlá"). Zato u dvojek se mě líbí vzdušnost ciferníku (indexy jsou menší). Boky hodinek jsou kartáčované, což vypadá lépe plus by to byla prevence před vlásečnicovými škrábanci.

 

Je tu někdo kdo má oboje? Co byste doporučili? (Jasný 100 lidí 100 chutí, ale přece)

Jakou máte zkušenost s poškrábáním boků? Mám se toho bát?

Potřebuju takové to ujištění :)

Když tak díky za postřehy / názory / rady.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše co je výše napsané je pravda, vlásečnice jsem též nezaznamenal ani po nošení do (manuální) práce jen klasicky na sponě a tahu, také preferuji indexy po celém obvodu lunety, na těch druhých je parádní ten ciferník, ale zase ta "vintage lumi" je trochu slabší než klasická na těch prvních, je to dilema, nejlepší řešení je časem pořídit oboje😁, za tu cenu za kterou se dají sehnat se jim jen těžko dá něco vytknout, a myslím že budeš spokojen ať už se rozhodneš jakkoliv😉

_20221217_132105.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Lacifer napsal:

Vše co je výše napsané je pravda, vlásečnice jsem též nezaznamenal ani po nošení do (manuální) práce jen klasicky na sponě a tahu, také preferuji indexy po celém obvodu lunety, na těch druhých je parádní ten ciferník, ale zase ta "vintage lumi" je trochu slabší než klasická na těch prvních, je to dilema, nejlepší řešení je časem pořídit oboje😁, za tu cenu za kterou se dají sehnat se jim jen těžko dá něco vytknout, a myslím že budeš spokojen ať už se rozhodneš jakkoliv😉

_20221217_132105.JPG

paradni barvy, takhle vedle sebe 👍.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 17. 12. 2022 v 13:53, Lacifer napsal:

Vše co je výše napsané je pravda, vlásečnice jsem též nezaznamenal ani po nošení do (manuální) práce jen klasicky na sponě a tahu, také preferuji indexy po celém obvodu lunety, na těch druhých je parádní ten ciferník, ale zase ta "vintage lumi" je trochu slabší než klasická na těch prvních, je to dilema, nejlepší řešení je časem pořídit oboje😁, za tu cenu za kterou se dají sehnat se jim jen těžko dá něco vytknout, a myslím že budeš spokojen ať už se rozhodneš jakkoliv😉

_20221217_132105.JPG

Moc pěkné hodinky, hlavně ty červené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...