Přejít na obsah

Tudor a waitlisty


safi

Doporučené příspěvky

Zakládám téma (inspirováno @African), protože mě zajímá, jak dlouhé waitlisty jsou na jednotlivé Tudor modely a u koho. Zejména v porovnání s listopadovou / prosincovou situací zde na fóru, kdy je vcelku problém Tudory nebo i jiné hodinky prodat i s výraznou slevou. Takže pokud budete mít chuť, svěřte se, na co a jak dlouho čekáte, případně jaké informace o waitlistu vám u AD řekli. 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Model Ranger M79950-0003 aktuálně 1 ks Bechyně Brno , ostatní verze wishlist, kde termín dodání nikdo nezaručí, ale z doslechu okolo 3 měsíců.

Kdyby měl někdo zájem, já to letos nedám....Cena v tento moment je 67.340,-. V blízké době očekáváme zdražení, takže cena pak může být vyšší.

 

 

 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na FXD cekam u HB pres 8 mesicu, kdy budou mi nereknou… Ale vim o lidech, co je dostali v ramci tydnu, takze je to asi podle sympatii, bud rychle nebo vubec. :)

Waitlist mi prijde jen jako zbozne prani, ze kdyz si neco objednas, tak to taky doopravdy dostanes, ale realne to nema zadny vyznam.

Upraveno uživatelem ensi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslím, že sa situácia dostáva do normálu. Dnes som odchádzal z Brna s GMT a k dispozícii boli obe chroná.

Kolega bral nové titánové pelagos 2 týždne dozadu a spomenul že mám záujem o GMT.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
85df40e8ef418d2cb9f59bf651297a9c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodeje hodinek na fóru jsou teď v útlumu. Pokud se nejedná o kousky do 20 tis nebo zlevňující RLX. Navíc dost lidí, kteří by kupovali dražší Tudor modely, čeká na prodej svých základních Tudor modelů 😄  

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všimnul jsem si při úpravě cen jedné zajímavé drobnosti. Při stejné původní ceně 2 880EUR zdražily BB36 o 300EUR zatímco Rangery o 250EUR. Tak uvažuji, proč tomu tak je:

  • BB36 se výrazně lépe prodávají než Ranger a tak je potřeba dodat mu více atraktivity?
  • Připravuje se uvedení řady BB32/36/(39)/41 s in-house a s tím spojenými úpravami pouzdra/ručiček ve stylu BB S&G a tedy i vyšší cenou?
  • Připravuje se uvedení řady BB32/36/(39)/41 s in-house a je třeba se připravit na akční nabídku pro výprodej zásob?
  • Markeťák, který dostal za úkol zvednout ceny o x% v jednom případě zaokrouhlil nahoru a podruhé dolů?

Co si myslíte vy?

image.jpeg.611f6f7959f20f37f59c1611f7e7e19a.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...