Přejít na obsah

Tudor a waitlisty


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 11 hodinami, safi napsal:

Po necelem mesici?

 

před 10 hodinami, nickolas napsal:

České ceny jsou furt stejné

Omlouvám se, vyplašila mě narychlo přečtená informace od německého AD. U všech svých skladových hodinek měl poznámku, že od 1.2. většina výrobců zvyšuje ceny a i oni budou dodržovat doporučené ceny výrobce. A do konce ledna mohou zákazníci nakupovat za staré ceny.

Takže i hodinky, které původně měli za staré ceny, mají teď za ty letošní..

Konec hlášení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsem do Bechyněho, jestli mají někde na buticích alespoň jeden ks BB Pro a bez šance (chtěl bych je vyzkoušet pro případnou koupi). Prej vyprodáno 😄 Osobně jsem byl i v Carollinu a tam jim poslední přišly někdy v říjnu... to jentak pro zajímavost 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 7. 2. 2023 v 15:56, botswan napsal:

Napsal jsem do Bechyněho, jestli mají někde na buticích alespoň jeden ks BB Pro a bez šance (chtěl bych je vyzkoušet pro případnou koupi). Prej vyprodáno 😄 Osobně jsem byl i v Carollinu a tam jim poslední přišly někdy v říjnu... to jentak pro zajímavost 🙂

info z piatka Carollinum- chtěli bychom Vás informovat ohledně modelu M79470-0001 Black Bay Pro, který bude s velkou pravděpodobností od příštího týdne dostupný v našem butiku.

 

Upraveno uživatelem M@ker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, M@ker napsal:

info z piatka Carollinum- chtěli bychom Vás informovat ohledně modelu M79470-0001 Black Bay Pro, který bude s velkou pravděpodobností od příštího týdne dostupný v našem butiku.

 

Díky moc za echo, příští týden budu v PZE, tak tam případně půjdu hodit očko 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

ja som takto riešil BB58, obvolal som všetky predajne vo viedni, všade tvrdili že 9-12 mesiacov, nakoniec mali jedny v Bechyni takže som ich rovno išiel kúpiť, v Bratislave v Sherone mali modré a strieborné, ale ohladne čiernych mi nevedeli povedať aká dlhá je čakačka, ale tento týždeň mi po mesiaci volali že im BB58 čierne dorazili, len ja už svoje z Bechyne nosím mesiac na ruke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, johny350 napsal:

ja som takto riešil BB58, obvolal som všetky predajne vo viedni, všade tvrdili že 9-12 mesiacov, nakoniec mali jedny v Bechyni takže som ich rovno išiel kúpiť, v Bratislave v Sherone mali modré a strieborné, ale ohladne čiernych mi nevedeli povedať aká dlhá je čakačka, ale tento týždeň mi po mesiaci volali že im BB58 čierne dorazili, len ja už svoje z Bechyne nosím mesiac na ruke.

A ja uz nosim tie co im v Sherone tento tyzden dorazili😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Na moj dotaz v Sherone v BA ohladom dostupnosti BB 54 mi bolo povedane ze sa na ne caka +- rok (dal som sa zapisat na waitlist).

Vcera mi zavolal pan zo Sheronu, ze sa uvolnil 1 ks na kov. naramku (dalsi 2 zaujemcovia nevedeli reagovat do 1 dna, dalsi kus uz vraj do konca tohto roka neocakavaju) tak som dnes prisiel, hodinky vyskusal a uz ich nosim ako hrdy majitel na lavacke 😉 

Na fotke to tak nevidno ale nazivo su neskutocne 🤩

eiWu4hiy2Ai9UIH1LlRYW5EHBNAUQMUUVBKn17ukJGGV1mltvTs767Mo4BfqpV6bNzIos0ARTWrKl_Y-WMwX6qLQH9MqNQRJVrOmwKOtdBwbcGEHeHnVLl0xIlg28PidZRmglKMfSIPA70wx3X0BneE5CQPNRVMXlZH9FXbwnpg-ThhfkjiCxKfvrzD6c5sa1sUpaD86zFCToGloY4-1RXOQE8wYm84o7Wuus-CDfwm8agv8twe_R_SB9-OanI2rpMCHXmb4xCfL3caYAfsprVYbpxKZpnrUifc4tjeGiLaCU8-1CNn39VsW9ujneOfdYH70LNwevTf5NW1hZYyZ2brNFoHugjg0TjaI07yPdt80o5W-v_PBrohQhslPp4XX2ZkhelifEBJ2PR26Xw8WU3hNBMz_xem9Omev7DAa4Up_14g9hw2p9oKnYYsEnVrlWxYmYfYPPXztlrvyQphcBA1J0C11jg2rniJCo9ddm8LAfs_DEqUXzoFGZUm5zBifBj4pYLia7jroiUyALtf020fOX_Ri1R0LGQSDbUUEi1gl2H0DWfyZLWrSzgGMgQa54NDQBVNEuBBdFOlLGtTyZeb9a56NPcNIF5lwIR7ENg_g4pfwWouvjwADsvOZim3bRqQb--f89JwnR2ijNtCTigfJnzdoH6bdjYfcbu0ulXUIAxWD4mwvTL790VZRX4p_E3sWURmW12T12O6m7AIsBCZw0YEjwbnt2shApMrSOwf-EXWJZUmyTMHHtrwl7P3PH9TSYHVSqNXEi6nEipOwjLZeJRw7uC0PFNqrgrdc1poFEMd8lo1_Nzu2ovabageReQiQEG4cw6PBtTdiw8I4VNuEt-ijHBAamuqMmKtu3KtMOSBAmSNcMfoHK2v50BCB4Ab04mGELxrUorTp5jfOP9KuFcHfy-JzDjna1u1lv_2MmUi_NfgEWjePkCZlvyC5USJAAtPOXQWL6Ma67cw=w609-h814-s-no?authuser=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, mrazek.jakub napsal:

Ahoj, ja jsem byl v Carollinu mrknout na ty nove Black Baye, chtel jsem vyzkouset na jubilee a nemeli, tak jsem se zapsal a pan rekl, ze do konce roku by tiomelo byt. To mi prijde docela dlouha doba na Tudory teda :D 

A bude horšie  😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...