Přejít na obsah

Snad naposledy-potápky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A co třeba Mido? Skoro celá jejich potápková řada se Ti vejde do budgetu a je tam rozhodně z čeho vybírat...a řekl bych, že jsou výše než Certina i Squale.

Kdybys měl zájem, tak mám tyhle true GMT potápky k prodeji ve stavu nových a v záruce za 22k:

https://www.hodinky-365.cz/mido-ocean-star-captain-automatic-gmt-m0266291705100-x1207246?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=Dynamicky+[rmkt]+pc&utm_content=00-03+dny,+10x/d&utm_term=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zkoušel jsem je na SEW a jsou super, lehounké, čitelné, dobře sedí na ruce. Akorát by mohly mít větší korunku, funkčně to asi nevadí, spíš opticky. Ještě se dělají modré s kovovým náramkem a ty mi už tak dobře neseděli, 17 cm zápěstí. Vyzkoušel bych ten titan, jestli ti nebude pocitově a váhou vadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tak porovnání ze Seiko King Samurai SRPE35K1?Strojovna a tak?Jen mě to zajímá,i když samuraje jsou už na mě asi kladiva (váha/velikost).Prostě něco do 20k v potápkách,Seiko atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Já jsem pro 1521ky. Squale má skvělou historii, a zároveň i design samotných hodinek. I přesto, že jsou to 42ky, tak se díky zahnutí nožiček nosí skoro jako 39ky. Navíc ten safír, asymetrické pouzdro, voděodolnost 50 ATM, vyladěná Sellita SW-200 a chod lunety (s uspokojujícím cvákáním) je fakt pecka. Osobně jsem měl leštěnou variantu a azurově modrou barvu, která na slunci hází krásný odstíny modrý. Takhle pěknou azurovou barvu jsem jinde neviděl. 

Určitě neuděláš chybu, když půjdeš do černých s pískovaným pouzdrem. Naživo vypadají všechny varianty fakt skvěle a žádná není k zahození. Doporučuju Chronoshop na vyzkoušení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 28. 1. 2023 v 11:53, lemon napsal:

Niečo od Hamilton?

D83109EA-73CA-43FE-A8A0-1811286928E1.jpeg.fd563c89eb15517346e1adeebcdb735f.jpeg

Hamilton khaki navy scuba jsem měl, a jsou skvělé hodinky cena/výkon, doteď mě mrzí, že jsem prodal, antireflex, 80h rezerva, i presence na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...