Přejít na obsah

budíky * wecker * alarm clock * будильник


lingvista

Doporučené příspěvky

Jak se tak probírám zdejšímy fóry a fórky, nabývám dojmu, že opomíjenou kategorií jsou budíky.

A mám ten dojem, že by si zasloužily samostanou kategorii.

Proč se chlubit jenom tím, co je na ruce nebo v kapse?

:war:

Chlubte se.

post-358-1230396013.jpg

PRIM

Upraveno uživatelem lingvista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak budik nemam a nepouzivam protoze se budim mobilem, nesnesl by jsem natahovani a asi by mne po ranu zabilo zvoneni neceho takoveho. Ale co pouzivam je minutka ta co mame doma made in china dosluhuje tak by mne zajimalo co pouziva nekdo jiny (pokud je tedy mozne rozsirit vlakno i na tyto hodiny nehodiny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak budik nemam a nepouzivam protoze se budim mobilem, nesnesl by jsem natahovani a asi by mne po ranu zabilo zvoneni neceho takoveho. Ale co pouzivam je minutka ta co mame doma made in china dosluhuje tak by mne zajimalo co pouziva nekdo jiny (pokud je tedy mozne rozsirit vlakno i na tyto hodiny nehodiny)

Vcelku nemám nic proti.

Ale to nikdo nemá budík?

Taky se budím mobilem - a budík mám.

A taky nosím mobil skoro všude a mobil ukazuje čas - a přesto nosím hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to ale nemyslel, aby se dojem trochu "naředil", tady je jiný kousek.

Já se holt o ty svoje kousky skoro nestarám. Zděděný, koupený, nebo nálezový stav. Tak trochu se bojím do toho vlízt. Ten mindrák (slovo je původem z němčiny :) ) mám z dětství, kdy jsem dostal ruskou stavebnici budíku a kterou jsem nedokončil. Apropo: dělá se to ještě. Něco jako mlodyj budilnik konstruktor? Následující budík je taky doslova hend mejd.

post-358-1230576370.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uznáte mi to jako budík? :)

Budí to, měří to čas, funguje to... ale je mi to celkem jedno.

Mě totiž dostala ta mušle, ve které jsou hodiny zasazeny. Šlo mi jen o ni, líbilo se mi to provedení. Někdo měl dobrý nápad a byl i celkem šikovný a do perleti květy vyřezal. Nevím, jestli je to kýč či nikoliv, je mi to fuk, prostě se mi to moc líbí a mám to doma vystavené.

post-1118-1230660930.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám pár kousků, tak je sem prdnu: 2xPrim "Válec" - 1. quartzový budík se strojkem vyrobeným v ČSSR, cestovní Prim, Chronotechna "Tempo" a Ruhla v horším stavu. Za zmínku určitě stojí i Slava ve tvaru zeměkoule s raketkou.

post-953-1230662985.jpg

post-953-1230663012.jpg

post-953-1230663079.jpg

post-953-1230663103.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...