Přejít na obsah

řemen 19 mm bílý - ,,existuje vůbec "


papun

Doporučené příspěvky

Jsem docela dost nasraty. Koupil jsem ženě docela fajn hodinky Tissot. Až doma jsem zjistil, že mají rozteč 19. Aktuálně je tam takové podivné nato, co bude mít krátkou životnost.

Jsou PVD růžové zlato. A celkově je k tomu třeba bílá kůže. Jenomže to se snad nedá normálně koupit. Když už to někde je, tak je to dražší jak hodinky. Jasně na zakázku je taky varianta. Nicméně jsem čekal že do litru něco v pohodě seženu a ono kulové. Možná snad Alík, ale do toho se mi moc nechce.

Nějaké nápady? Mimo zakázkovou výrobu. Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, papun napsal:

Jsem docela dost nasraty. Koupil jsem ženě docela fajn hodinky Tissot. Až doma jsem zjistil, že mají rozteč 19. Aktuálně je tam takové podivné nato, co bude mít krátkou životnost.

Jsou PVD růžové zlato. A celkově je k tomu třeba bílá kůže. Jenomže to se snad nedá normálně koupit. Když už to někde je, tak je to dražší jak hodinky. Jasně na zakázku je taky varianta. Nicméně jsem čekal že do litru něco v pohodě seženu a ono kulové. Možná snad Alík, ale do toho se mi moc nechce.

Nějaké nápady? Mimo zakázkovou výrobu. Díky 

Zkus napsat SEM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Bembeg napsal:

Ten CNS Watch co je to kurňa zač? je to jakési levné. i doprava je dost levná a nad 25 USD dokonce zdarma. Jestli jsečm to pobral, tak to jde ze Švédska, což je bez clení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...