Přejít na obsah

Outdoor hodinky, které se dají vzít i do společnosti do 15000


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

tak trochu po delší době hledám hodinky, které si můžu vzít jak do přírody tak do společnosti. 

Má představa je následující:

- kombinovaný ciferník

- solární napájení

- cena do 15000

Zatím mě nadchly jen tyto hodinky: Casio ProTrek PRW-6900YL-5ER, ale obávám se trošku té velikosti.

A budu rád když mě někdo sem hodí další tipy. Resp. pokud by někdo měl ty Casia, tak bych měl zájem popř. vyměnil za svoje Certiny.

 

Děkuji mockrát. Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé zadání. Podle mě takový kompromis neexistuje, ale budu vlákno sledovat a rád se nechám vyvést z omylu :)

Ty Casio ProTrek PRW-6900YL-5ER jsou do lesa ok. Kam do společnosti s nimi chceš chodit? Jako třeba na ples...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@fide ty ProTreky jsou fajn, ale opravdu jen do lesa. Ke košili, do společnosti, asi už moc ne. Ale je to tvoje ruka, tvoje košile. Jinak do lesa, na hory, se dá i s Rolbama. Spíš bych zvážil, kde se pohybuju víc, případně co od toho čekám a budget rozdělil/navýšil a koupil dvoje. Hezké společenské univerzály a základní G-Shocky, nebo naopak třeba tyhle ProTreky a já nevím, Bambina? Nebo fakt jen jedny, ale normální, třeba Alpinisty. Pokud s nima nechceš jezdit na MTB, nebo štípat dřevo, udělají parádu tam i tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z vlastní zkušenosti vím, že tohle splňuje nejlépe Apple watch. Nosí je generální ředitelé k obleku a pak zbytek dne nebo víkendu na sport. Je mi jasné, že koukáš jinam, ale IMO žádné Casia zadání "hodinek do společnosti" prostě nesplní už jen kvůli velikosti...Než si vzít outdoorové hodinky do společnosti je mnohdy lepší si prostě žádné hodinky nevzít a na čas se občas podívat na telefon;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš to sice v zadání, ale záleží také na tom, jestli od hodinek požaduješ nějaké funkce, jako například barometr, teploměr... Ty protreky, které se Ti líbí jsou sice zajímavé a neobvyklé, ale společenské spíše ne.

Za sebe bych navrhoval Citizen Promaster Sky Eco Drive Radio Controlled CB5887-55H.

https://www.helveti.cz/citizen-promaster-sky-eco-drive-radio-controlled-cb5887-55h

 

Ty bych si uměl představit jak ven, tak i ke košili. 🙂

citizen-sports-eco-drive-radiocontrolled-cb5887-55h_210025_245596.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za nápady. Apple a celkově hodinky na nabíjení nechci. Citizen jsou pěkné, ale do lesa a nebo do vody bych si je nebral.

 

Trošku to zjednodušíme. K obleku to nemusí být. Jen do společnosti: jak se to říká obecně. Prostě na pivo. Můžou být bez solárního pohonu a ciferník může být jen digitalní. Nemusí to mít žádné features. Jen prosté zobrazení času.

 

Casio má teď vydat tento model: MWD-110H-8BV. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám pocit, že si to úplně nezjednodušil, spíš naopak 🙂 těžko Ti někdo něco vybere, když sám nevíš co chceš, nebo je Ti to jedno. Byl jsem s Citizenama za posledních 10 let v lese, ve vodě, na funusu a vůbec všude, ruka mi nikdy neupadla a piva taky zvládnou dost 😆 Akorát na motorku je neberu, pod kombinézou mě vadí, ale tam bych si nevzal ani jiný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som poradil Citizen Outdoor verziu BN0118-04E a ešte jeden tip CB0260-81L viac civilný teda aj do tej spoločnosti ,ale na to pivo sú dobre aj tie prvé :)

každopádne výhody :SOLAR,TITAN,ZAFÍR, príjemne rozmery púzdra 40mm a 5ročná záruka!

 

citizen-bn0118-04e.jpg

citizen-cb0260-81l.jpg

Upraveno uživatelem digiMonster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...