Přejít na obsah

mechanicke hodinky v mobile


ANT

Doporučené příspěvky

Až to bude v méně načinčaném provedení, bez zlata, bez ornamentů, se Symbianem, proč ne :-)

 

 

Symbian je ideální program na umožnění odposlechu :) takže je možné, že ta mechanika by tam mohla fungovat jako rušička... ale to bych chtělo strojek s pořádným rachotem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlatý Apple iPhone.

 

 

pro kontrolu dat také super :) Chtete aby na vás velký bratr mohl jen s obtížema? Kupujte telefony nejlacinější cenové kategorie které nezvládají nic jinho než sms a volání... jakmile se s tím dobře pohybuje po netu a zvládá to další nesmysly tak to lze velmi dobře použít k vAŠEMU ŠMÍROVÁNÍ, KRÁST VÁM VAŠE DATA ETC. ETC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Symbian je ideální program na umožnění odposlechu :) ......

 

Nejlepsi proti odposlechu je "paranoia" jinac je uplne jedno co ma clovek za mobil pokud nekdo bude chtit odposlouchavat tak to dnes neni temer zadny problem, staci v jakemkoli mobilu vymenit baterii a vysilacka i s napajenim je tam a to ze mate o par hodin nizsi vydrz to take nepoznate a paradoxne nejednodusi je to prave tech nejjednodusich telefonech.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepsi proti odposlechu je "paranoia" jinac je uplne jedno co ma clovek za mobil pokud nekdo bude chtit odposlouchavat tak to dnes neni temer zadny problem, staci v jakemkoli mobilu vymenit baterii a vysilacka i s napajenim je tam a to ze mate o par hodin nizsi vydrz to take nepoznate a paradoxne nejednodusi je to prave tech nejjednodusich telefonech.

 

Neni jednodussi si zajistit odposlech rovnou u operatora?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepsi proti odposlechu je "paranoia" jinac je uplne jedno co ma clovek za mobil pokud nekdo bude chtit odposlouchavat tak to dnes neni temer zadny problem, staci v jakemkoli mobilu vymenit baterii a vysilacka i s napajenim je tam a to ze mate o par hodin nizsi vydrz to take nepoznate a paradoxne nejednodusi je to prave tech nejjednodusich telefonech.

 

no, naštěstí to není jednoduché jak to vypadá v tvém příspěvku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, naštěstí to není jednoduché jak to vypadá v tvém příspěvku :)

 

Jasne vysilacka stoji asi 1000 kc a da se bezne koupit ale sehnat mensi baterii aby ji mobil mel za svoji a navic to nabastlit dovnitr, no a pak vetrit se tak blizko aby jsi to mohl vymenit. Je to blbost opravdu si nemyslim ze by jsem ja byl zajimavy pro odposlech ale najdou se urcite lide i na tomto foru u kterych by si nekdo odposlech obednal.

 

Nebylo to tu nahodou o mechanickych hodinkach v mobilu ?

 

Tak za mne tedy ne ja by jsem neco takoveho nechtel ne ze by se mi to nelibilo ale je to hrozne neprakticke a navic mechanika neni tak presna aby to stacilo naridit treba jednou za mesic

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus si to sehnat a natrénovat na mobilu svojí mámy.. třeba :)

 

No tam to nema smysl tam kde bydli neni signal (pokud nevybehne ven pred barak) no a den pracovni jako nepracovni, je v duchodu, navic kdyz jsem pred 20 lety opoustel rodice tak jsem byl rad ze ji nemusim poslouchat a dnes jsem plne spokojen kdyz prijedou a nebo ja prijedu jednou tak za 3 - 6 mesicu :)

 

 

edit - jdu spat nenapisi vetu aby se to dalo precist a nemusel to 2x editovat

Upraveno uživatelem tyfo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial mate paranoiu z odposluchu daju sa kupit sifrovacky

 

Ty integrovane primo do mobilu stoji cca 150000kc za 2 pristroje. Nebo teda staly pred dvouma rokama kdy me to zaujalo. Spocital jsem si ze me vyjde levnejc benzin:-)

Jinak me se Vertu moc nelibi, ale za tenhle napad maji 1. Mozna ze se to rozsiri i do segmentu zaplatitelnych pristroju, me osobne by se to docela libilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Chtete aby na vás velký bratr mohl jen s obtížema? Kupujte telefony nejlacinější cenové kategorie které nezvládají nic jinho než sms a volání...

 

Ono to neni tak jednoznacne. Pokud mas v telefonu OS tak jsi zranitelny. Pokud tam mas jen firmware jsi zranitelny taky. Kdyz se mi driv nehodilo navstivit mati tak jsem ji na dalku jednou sms bloknul telefon tak ze byl nepouzitelnej nez zasahnu ja. A vymluvil se ze byla nedostupna:-) Dnes bych to nedelal, co kdyby musela volat doktora apod.

 

Slo o chybu v kodu, firmware do beznych mobilu kdyz se pise tak uz se rovnou pocita s tim, ze nez se dostane k lidem, uz se zacina psat dalsi verze. Protoze je to prace nevdecna ktera ma smysl asi na pul roku, kontrolou chyb se zrejme nikdo nezabyva tak jako treba u verze OS. Proto jsem si nasel stranky venujici se chybam v software jednotlivych pristroju. A tam jsem si nasel jak na matky Siemens M35.

 

Nevim jak je to presne dnes, tyhle blbiny me uz davdo omrzeli, navic nejakejma patchema ktery smirujou porusujeme zakon. Nejlepsi je zit slusne a kdyz uz neco citliveho resim nedelam to po preci po telefonu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...