Přejít na obsah

dobrý hodinář


Doporučené příspěvky

Dík za info o tom hodínářství jsem nevěděl a mám to kousek. Vždycky jsem chodil k Alešovi na Stodolní, ale vyzkoušet někoho nového nemusí být taky špatné k porovnání :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za info o tom hodínářství jsem nevěděl a mám to kousek. Vždycky jsem chodil k Alešovi na Stodolní, ale vyzkoušet někoho nového nemusí být taky špatné k porovnání :smile_anim:

 

 

 

 

V hodinářství U Aleše jsem taky začínal a stále ještě zajdu, ale spíše pro příslušenství nebo pokecat. :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinářství ve Vítkovicích, na rohu kousek od kostela směrem k České Spořitelně.Dámy za pultem Ti řeknou jeho prac. dobu. Je tam jenom jeden a nechci použít jeho jmého tak veřejně. Já osobně mu dávám moje i zeťákove sbírkové kusy.

 

 

Díky za informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po měsících...

Taky se přidám s poznámkou (ne hodnocením) k hodinářství ve Vítkovicích...

Dnes jsem ho navštívil se starými dámskými hodinkami cca rok 1930, swiss made. Hodinky stále jdou, ale usoudil jsem že by neškodilo je vyčistit a prohlídnout.

Byl jsem odmítnut, prý s nimi nejde nic dělat (to prohlásil bez otevření) a bylo mi doporučeno hodinářství U Aleše na Stodolní. Tak uvidím co mi řeknou tam.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Hodinářstí u Aleše super přístup spolehlivost a rozumné ceny,ve Vítkovicích hrůza a děs dvě staré čarodějnice a schovaný hodinář který se Vám neumí podívat do očí když vás chce o--bat o peníze a vy mu na to příjdete,už bych si tam nenechal vyměnit ani baterku u hodinek z trhu,toto je můj pocit z návštěvy u fridricha :banned:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...