Přejít na obsah

PRIM MAGDALENA LE


Doporučené příspěvky

Já Ti nevím. Už zase "silný příběh" a mírně řečeno "nijaké hodinky". Myslím, že mám docela velkou představivost, ale pokud si na stránkách Primu přečtu toto:

Inspirace historií

Nová edice PRIM Magdalena je poctou historii města, ve kterém se zrodila česká hodinářská tradice. Základní kámen Nového Města nad Metují byl položen 10. srpna roku 1501. Založení dnešního „města hodinek“ inicioval český šlechtic Jan Černčický z Kácova, který dokonce sám osobně základní kámen položil. Do města se pak přestěhoval i se svou manželkou Magdalenou z Nestajova. 
 

Jen pro tento rok

A právě této dámě věnujeme naše nejnovější hodinky. Svému muži stála po boku až do smrti, a to i v nelehkých dobách, kdy se musel kvůli dlouholeté podpoře Jednoty bratrské uchýlit na Moravu. Číslovanou edicí hodinek PRIM Magdalena zahajuje novoměstský výrobce novou tradici. Každý rok se ponese v jiné barvě, a to znamená, že tento krásný červený model bude v prodeji přesně do konce roku 2023. Která barva ovládne ten příští? To je zatím přísně střežené tajemství.

Tak potom zkrátka marně hledám jakékoli pojítko mezi oním příběhem a daným modelem hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že budu zase označen za hnidopicha, ale jestliže Prim do produktového listu napíše, že je tam strojek PRIM kalibr 73 (viz printscreen výše), pak by asi neměl na rotoru nechat SWISS MADE. To nějak nejde dohromady...... Viz foto. Zdroj: Elton

 

IMG_0454-Edit-Edit.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jenom udivuje, jak jsou ty hodinky prezentovaný chaoticky, mimo už Bertem uvedený slovo Filtr v "Technických parametrech", je detailně popsaný "kalibr 73", kde je u "zobrazení času" uvedeno "3 ručky a datum" a u "funkce kalibru" je uvedeno "základní časová informace včetně zobrazení data". Rozumím tomu, že se honila výška a tohle vyšlo nejlíp, ale asi by bylo prozákaznicky férovější uvést, že se jedná o modifikovaný kalibr 73 a datum vůbec nezmiňovat. Nevím, kdo se jim stará o stránky, ale mě přijde, že ho to moc nebaví, přitom to je vlastně jediný místo, kde vzniká ten první dojem, první impulz k rozhodování jestli jo, nebo ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Snekofon napsal:

 Stejně to dělají všechny levné microbrandy :)  

Myslím, že tímhle zařazením jsi borce v Novém Městě nad Metují moc nepotěšil ..... 🙂 Jakkoli mám k fabrice výraznou afinitu, myslím, že v této Tvé větě je ukryto více pravdy, nežli v deseti PR článcích. Klobouček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, JR_2010 napsal:

Mě jenom udivuje, jak jsou ty hodinky prezentovaný chaoticky, mimo už Bertem uvedený slovo Filtr v "Technických parametrech", je detailně popsaný "kalibr 73", kde je u "zobrazení času" uvedeno "3 ručky a datum" a u "funkce kalibru" je uvedeno "základní časová informace včetně zobrazení data". Rozumím tomu, že se honila výška a tohle vyšlo nejlíp, ale asi by bylo prozákaznicky férovější uvést, že se jedná o modifikovaný kalibr 73 a datum vůbec nezmiňovat. Nevím, kdo se jim stará o stránky, ale mě přijde, že ho to moc nebaví, přitom to je vlastně jediný místo, kde vzniká ten první dojem, první impulz k rozhodování jestli jo, nebo ne. 

Tesat do kamene, kamarade! 

Jinak, ukazoval jsem je me pani a mladsi dceri, obe jsou hodinkove "pozitivni", dcera ma navic stejne jmeno jako ty hodinky a obema se vcelku libi. Tak nejak jsem vydedukoval, ze kdyby jedny doma byly, asi by se o ne nejak prostridaly :smile_anim:

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Text na strankach Eltonu uz upravili. Nebo v Matrixu zmizela slova filtr. 

A kdyz ses Berte pozastavoval nad tim, ze napsali Kalibr 73 a nechali na rotoru Swiss Made. Tak jen, ze konkretne uvadeji, ze je to ETA 2824-2. Takto sem si toho nikde vyse nevsiml, ze by to nekdo specifikoval. Tedy sem tim to chtel jakoby dokoncit ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Xenomorfus napsal:

Text na strankach Eltonu uz upravili. Nebo v Matrixu zmizela slova filtr. 

A kdyz ses Berte pozastavoval nad tim, ze napsali Kalibr 73 a nechali na rotoru Swiss Made. Tak jen, ze konkretne uvadeji, ze je to ETA 2824-2. Takto sem si toho nikde vyse nevsiml, ze by to nekdo specifikoval. Tedy sem tim to chtel jakoby dokoncit ;-).

To je jinak. Prim bohapustě kupuje ETU,  a píše Prim cal 73. Co s ní dělá, zůstává zahaleno záhadou. Já doufám, že nic, protože by akorát dodrbali fungující strojek. Já si to označení z prstu nevycucal, viz printscreen, který jsem vylepil. V souvislosti s označením strojku Prim cal. 73 je ponechání SWISS MADE na rotoru opravdu zvláštní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim, ze sis to nevycucal, to byla prave vicemne reakce na ten prvni screen. Moje vyjadrovaci schopnosti jsou prachbidne. Zkratka jsem to nejak myslel tak, ze zatimco pisou Kalibr 73, maji tam ETU. Tedy jakoze aby to hned na prvni dobrou vypadalo, ze tam maji nejaky inhouse. A jak pises, je to zvlastni.

Tecka. Uz mlcim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...