Přejít na obsah

Steinhart Nav. B-Chrono II - VIDEORECENZE


Návštěvník Tada

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada
To Tada: Tak jake jsou dojmy a pocity?

 

Nosí se dobře, pěkně svítí. Stopky běží. Za nějakých 30hodin se zpozidly o 20 vteřin, ale to se srovná až se hodinky zaběhnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tě teda Tada žádám, abys už o těch svých hodinkách nepsal a ani nic nenatáčel..

 

 

 

 

musím teď nad nimi přemýšlet, koukám na ně a myslím, že bych měl založit další "černý" chronofod k financování. A kamarádi, místo toho, aby mě odrazovali, ještě přikládají pod kotel, viď Snowe? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tě teda Tada žádám, abys už o těch svých hodinkách nepsal a ani nic nenatáčel..

musím teď nad nimi přemýšlet, koukám na ně a myslím, že bych měl založit další "černý" chronofod k financování.

 

Jsem na tom stejně - už jsem si dva kousky (pěkná čísla) rezervoval :-). Chci dny v AJ (přece jen nejsem zrovna germanofil)

Upraveno uživatelem Traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Jsem na tom stejně - už jsem si dva kousky (pěkná čísla) rezervoval :-). Chci dny v AJ (přece jen nejsem zrovna germanofil)

 

Co za čísla? Já se marně snažím zjistit, co znamená číslo 46, abych vymyslel nějakou story proč ho mám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsíci...

No a tady to všechno začalo.

Já, jakožto zapřísáhlý příznivce automatů a společenských hodinek jsem v jednom z odkazů našel video s 44 v bronzu. Pak další a ještě další a průšvih  byl na cestě 🙂

Rychlá obhlídka situace , přesvědčování sebe samého, že 44 na ruce zvládnu a zlatavý bronz vypadá neokoukaně, 3 maily a už jsem si domu odvážel kompletní balení s lehoučkou patinou z druhé ruky. První " velké " hodinky, první s mimostředkou  a po 40 - ti letech první s manuálním nátahem. A taky první pilotky. 

Pomalé tikání Unitasu je uklidňující, velikost jsem zvládl už druhý den, tak radost veliká 🙂 Na ruce s vyhrnutým rukávem vypadají přitažlivě a v záplavě oceli v okolí se tak krásně vyjímají. 

Jediným problémem pro mne je, že se k nim nehodí zatím žádný ze zkoušených tahů 😞 kožené řemeny mám už 3, každý úplně jiný, všechny vypadají přijatelně, jsou i pohodlné, ale Něco jim prostě chybí. Vyrazil jsem pro perlon, ale na rozdíl od stránek má hodinář dovču, tak snad příští týden. Nejsem sto najít vhodnou barevnou kombinaci Nata a jeansový z  chronoschopu působil divně, přes to, že hodinky se na jeansech i jeansové bundě krásně vyjímají 😞

Barvou a velikostí jsou to rozhodně " letní " hodinky pro chvíle oddechu, takže wr 3atm mne poněkud překvapilo. V létě se člověk nějaké té vodě nevyhne, i kdyby to bylo jen to mytí rukou 😞

Každopádně se mi díky nim změnil pohled na svět, a až je po sezoně pošlu na servis a pak uložím na zimu do pouzdra, budou mi chybět 🙂

Zatím mám vyhlídnutou podzimní náhradu 🙂 a zase 44 a pilotky a s manuálem 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...