Přejít na obsah

Ekonomické "Flígry"


šíma

Doporučené příspěvky

Tyhle Kienzle mám, zakoupeny v kamenném obchodě v Německu za zmiňovaných 99,- EUR. Skvěle se nosí a vypadají moc dobře. Strojek bude asi upravený, mají hacking a ruční nátah.

 

 

Tohle ta miyota umi bez uprav ;)

Hacking - rucni natah - automat s jednosmernym natahem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak sleduju tyhle Laco v quartzu a jsem zvědav, kolik tak budou nakonec stát .... vypadají fajn

 

EDIT: jen je podezřelá vyvolávací cena, když na oficiálním webu je prodejní sakra vyšší a taky mi je podezřelá na ebayi ta korunka a nápis Lufthansa na víčku. I nápisy na číselníku jsou jiné. Máte k tomu někdo radu?

Upraveno uživatelem budo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si dal podobné zadanie:

- Tradičná nemecká značka

- Štýl Nav B-Uhr

- Priemer nad 40 mm

- Strojček výhradne mechanický

 

Už dávno som pokukoval po hodinkách Laco s dvojitým ciferníkom. Chcel som ich predovšetkým na denné nosenie. Na originály som sa necítil, do úvahy prichádzali menšie modely s mechanickým strojčekom, ale prekážalo mi, že majú na pozícii 15 dátumovku. Stopky zasa nezodpovedali usporiadaniu pôvodných B-Uhr. Tak som sa nakoniec rozhodol pre kompromisný model Laco Pilot B so strojčekom Miyota, hlavne pre tú pätnástku namiesto dátumovky...

Objednával som ich rovno v e-shope Laco, prišli asi o týždeň, doručila ich zasielateľská služba. Cena bola 198 EUR.

 

Som s nimi spokojný, aj keď majú iný tvar puzdra, japonský strojček a sklíčko nie je vyklenuté safírové, ale ploché a obyčajné minerálne.

 

post-8939-1254997227.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si dal podobné zadanie:

- Tradičná nemecká značka

- Štýl Nav B-Uhr

- Priemer nad 40 mm

- Strojček výhradne mechanický

 

Už dávno som pokukoval po hodinkách Laco s dvojitým ciferníkom. Chcel som ich predovšetkým na denné nosenie. Na originály som sa necítil, do úvahy prichádzali menšie modely s mechanickým strojčekom, ale prekážalo mi, že majú na pozícii 15 dátumovku. Stopky zasa nezodpovedali usporiadaniu pôvodných B-Uhr. Tak som sa nakoniec rozhodol pre kompromisný model Laco Pilot B so strojčekom Miyota, hlavne pre tú pätnástku namiesto dátumovky...

Objednával som ich rovno v e-shope Laco, prišli asi o týždeň, doručila ich zasielateľská služba. Cena bola 198 EUR.

 

Som s nimi spokojný, aj keď majú iný tvar puzdra, japonský strojček a sklíčko nie je vyklenuté safírové, ale ploché a obyčajné minerálne.

taky jsem o nich premyslel. jako silny zapor se mi jevil napis Laco by Lacher na ciferniku (made in germany taky, ale to je aspon male). ovsem to se mi to keca, kdyz jsem jeste porad nerozhodnuty. silne se ale klonim k nejakym Poljotum...

 

ale co jsem chtel rict, preci jen je to dobrej vyber, gratuluji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si dal podobné zadanie:

- Tradičná nemecká značka

- Štýl Nav B-Uhr

- Priemer nad 40 mm

- Strojček výhradne mechanický

 

Už dávno som pokukoval po hodinkách Laco s dvojitým ciferníkom. Chcel som ich predovšetkým na denné nosenie. Na originály som sa necítil, do úvahy prichádzali menšie modely s mechanickým strojčekom, ale prekážalo mi, že majú na pozícii 15 dátumovku. Stopky zasa nezodpovedali usporiadaniu pôvodných B-Uhr. Tak som sa nakoniec rozhodol pre kompromisný model Laco Pilot B so strojčekom Miyota, hlavne pre tú pätnástku namiesto dátumovky...

Objednával som ich rovno v e-shope Laco, prišli asi o týždeň, doručila ich zasielateľská služba. Cena bola 198 EUR.

 

Som s nimi spokojný, aj keď majú iný tvar puzdra, japonský strojček a sklíčko nie je vyklenuté safírové, ale ploché a obyčajné minerálne.

 

Nevypadají špatně, docela mě začínají lákat na takový to blbnutí, kde mi přijde Fortisů líto. Jsou vodotěsný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...