Přejít na obsah

PRIM NAGANO LE


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A budou zákazníkům těch 225 tisíc vracet?  Pokud to byl o nulu překlep?😉

Za 250 je tolik krásných hodinek,.... např. IWC pilot 43 🙃

Ty devadesátky,.... jak tu někdo zmínil - to mi taky evokuje. Např. Jonák, ten by si je možná koupil, protože v Discolandu by se o tak výhodné nabídce určitě dozvěděl 😃 Tržby měl prý až 4 mil denně, takže 250k by pro něho byl jen flusanec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 2. 2023 v 16:40, Kid_A napsal:

tak uvidime, kdy a za kolik se to objevi na chronomagu:))

Jsem zvedavy, ale nevidel bych to na prodej na internetu. Sameho me to zajima. Pry prisne nastaveni primeho prodeje. Zadani vyrobe po platbe. Nagano je kus historie a par lidi, co to oceni, to asi i zaplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zvláštní, ale jako i jiné předchozí limitky se z úst jednoho prodejců PRIM Nagano vyprodalo za několik dní a prodalo by se i více kusů. Nechápu to, ale myslím si, že to lidi kupovali snad jen kvůli zlatu a názvu Nagano. Jinak na těch hodinkách není vůbec nic zajímavého. Taky si myslím, že poslední opravdu zajímavým PRIM modelem vybočujícím designově (nic se tam neopakovalo z Orlíků atd…) byl MIG-15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé limitky od Eltonu se mi líbí víc, jiné méně, některé se mi nelíbí. Tohle je spíš ten poslední případ. Vždycky se ale rád bavím komentáři, tady i třeba na Facebooku. Podle většiny z nich by si od Eltonu pes kůrku nevzal, všechno je hnusné, předražené (to slovo mne fascinuje, protože si pod ním neumím nic představit, tedy kromě autora) a nekvalitní. Nejsem sběratel a eltoní limitku mám zatím jedinou - MIG-15. Pamatuji si, jaká lavina kritiky se strhla po zveřejnění prvních fotek. Nakonec byla série rozprodaná během pár dnů a co je zajímavé, s odstupem času je kritiků méně a víc těch, kteří tvrdí že MIG-15 jsou krásné hodinky. To samé u dalších, třeba loňských potápek, dámských Orlíků (ty se mi nelíbily vůbec, dokud jsem je neviděl na dámské ruce), Nebeských jezdců a teď Nagana. Upřímně, není to můj designový šálek kávy a nejsem ani extra fanda hokeje. Ale celá kolekce opět zmizela během chvilky. Část asi koupili lidé, kteří jsou s hokejovým Naganem přímo spojeni, možná jich pár zmizí v soukromých sbírkách, to je jedno, pro Elton je to úspěch a to, že se někomu hodinky nelíbí, na tom nic nemění (jinému se zase líbí). A cena? Je zdánlivě vysoká, i přes titanové pouzdro, zlatou lunetu, korunku a v dýnku zasazenou zlatou minci. Ale v situaci kdy je vyprodáno nejde myslím o konkrétní sumu ani o to, že za ty peníze lze prý koupit "mnohem lepší, hezčí a kvalitnější" hodinky. Prostě je vyprodáno, pro zákazníky byla cena přiměřená a já za to Eltonu tleskám, i když bych si Nagana nekoupil. Kecám, mít na účtu postradatelných čtvrt mega, koupil bych je..🙂

Mám dotaz - na fotkách na začátku tohoto vlákna je v dýnku vsazený černý "puk". Na stránkách Eltonu je ale zlatý a je uvedeno, že jde o "zlatou, lisovanou minci". Jak je to tedy u sériových hodinek?

IMG_0343-Edit-Edit.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Ivan Lelák napsal:

Mám dotaz - na fotkách na začátku tohoto vlákna je v dýnku vsazený černý "puk". Na stránkách Eltonu je ale zlatý a je uvedeno, že jde o "zlatou, lisovanou minci". Jak je to tedy u sériových hodinek?

Podle mě je na všech fotkách zlatá mince, jen na fotkách na první stránce tohoto vlákna je nafocená s odleskem něčeho černého, aby vyniklo gravírování ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 2. 2023 v 8:20, shewcza napsal:

Podle mě má Elton na hnusný hodinky patent. Tolik nepovedených hodinek od jedné značky, to je zasloužené prvenství a to o parník!

Tak jest, o parník Titanic minimálně. 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Mám dotaz - na fotkách na začátku tohoto vlákna je v dýnku vsazený černý "puk". Na stránkách Eltonu je ale zlatý a je uvedeno, že jde o "zlatou, lisovanou minci". Jak je to tedy u sériových hodinek?"

Je to v cerne, aby vinikl ten napis. V te zlate to moc videt nejde. Nazivo se to sice v te zlate minci cte lepe, ale na cerne to pro prezentaci vynika vice. A jak bylo psano, "kazda nevesta ma sveho zenicha". Ten rychly prodej tomu nasvedcoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mohl by je nosit Kozub v těch "maringotkových" reklamách kdo ví na co. Asi nejvíce trefený tematický detail mi bijou do očí ta čísla hráčů kolem dokola zlatého dýnka. Nevím, jak vám, ale mně to nějak podvědomě evokuje tiket, tipsport, sportka......... zřejmě sponzoři

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...