Přejít na obsah

Jakou používáte myšku?


safi

Doporučené příspěvky

Jakou používáte myšku k PC? Případně jiné polohovací zařízení (herní ovladač, klávesnice...)?

 

Já používám střídavě Microsoft Wireless Notebook Presenter MSE8000 a obyčejnou Dell optickou myšku na kabelu.

 

http://www.alza.cz/mys-microsoft-wireless-...8000-d72090.htm

 

Na myši od Microsoftu mi vyhovuje její malá velikost a ideální hmotnost. Myš funguje přes BT, takže není nutné mít v notebooku zastrčenou žádnou další USB vysílačku, perfektně si rozumí s vestavěným BT. Když pobíhám s notebookem po budově, myš jednoduše strčím do kapsy, notebook do ruky a jde se. Laserové ukazovátko je super na prudění kolegů :thumbsup_anim: :gun_bandana:

 

P.S. Instalace nad očekávání snadná a bezproblémová, stejně jako běžný provoz :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já používám střídavě Microsoft Wireless Notebook Presenter MSE8000 a obyčejnou Dell optickou myšku na kabelu.

 

V práci mám MS Sidewinder Mouse .. idealni na praci, popr. na vecerni parby s kolegama po siti ;).

Na cesty mam taky MS Presenter Mouse 8000. Jinak jen touchpad :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám úplně obyčejnou genius čínskou. S koulecí koulí na bříšku, třítlačítko s kolečkem. Kdysi jsem používal podobnou dvoutlačítkovou a používal bych ji klidně dál ale to kolečko je na spoustu věcí přítulnější. Optickým myším jsem nějak nepřišel na chuť, dokud tahle bude sloužit tak se jí nevzdám. Nějak mi u těch optik chybí ten pocit mechanické vazby. Navíc ty levnější často fungují podivně, dokonce to občas jezdí samo, to radši jednou za půl roku vyčistím ten koulecí mechanismus. Což mi připomíná že bych to mohl zas udělat a asi to rozeberu celé a umeju kryt. Je ohmataný a ušmudlaný no fuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakožto levák jsem o tuto oblast značně ochuzen. Používám myš od A4 Tech, model NB 30 - bezbateriovou wirelles. Měl jsem loni v plánu koupit nějaký Razer, ale má hráčská kariéra už asi skončila. :)

 

Nejhorší je mít velkou dlaň a být levák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem taky levák a zvykl jsem si ovládat myš pravou rukou. Levou mám tedy volnou (můžu třeba psát tužkou) a jsem tedy v tomhle oproti pravákům ve výhodě ;)

 

Presne tak, ja som tiez lavak, a zvykol som si pouzivat anatomicku wirelwss laser mysku od Trustu, ktora vyzera uplne rovnako ako Logitech VX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na stole (v dokine) mam Microsoft Comfort Optical Mouse 3000 - dve tlacitka + 5 smerne kolecko + tlacitko na palec. Dratova, to mi nijak nevadi. Co na ni miluju je fakt, ze funguje skoro na kazdym povrchu... krome podlozky pod mys :D

 

A jinak na cestach bud touchpad, obcas touchpoint nebo to samy, co Muffik: Logitech VX Nano Cordless Laser Mouse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...