Přejít na obsah

Jakou používáte myšku?


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nejakej Trust s mnoha tlacitky, klasika pravy a levy + kolecko, tlacitko dpi, tlacitka 1 a - a nejaky dalsi 2 sipky, pouzivam jen to zakladni, mys mi celkem sedi a zatim jinou nehledam.. Moje pracoviste u NTB je natolik neergonomicky vyreseny, ze to zadny mys ani klavesnice nezlepsi.. kdybych mel moznost mit na notasu prostredni tlacitko tak bych asi zadnou mys nepotreboval.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejakej Trust s mnoha tlacitky, klasika pravy a levy + kolecko, tlacitko dpi, tlacitka 1 a - a nejaky dalsi 2 sipky, pouzivam jen to zakladni, mys mi celkem sedi a zatim jinou nehledam.. Moje pracoviste u NTB je natolik neergonomicky vyreseny, ze to zadny mys ani klavesnice nezlepsi.. kdybych mel moznost mit na notasu prostredni tlacitko tak bych asi zadnou mys nepotreboval.. ;)

a stlacit obidve tlacka pri touchpade naraz by nepomohlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju uctive, to me nikdy nenapadlo a na jednom notasu to funguje, jeste testnu druhej! Fakt dekuju, velmi jsi mi pomohl ;)

vpoho :) .. a nieco k veci: Logitech RX250, 2 tlacitka + kolecko s naklonom, na drote ... za par supov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ufff... Apple mighty mouse je pro mě absolutně nepoužitelná katastrofa. A u nás ve studiu nesdílím tento názor jen já. Ostatně stejně si myslím, že tento produkt je důsledkem počínající egoisticko-senilistické poruchy Papá Jobse... :)

 

mas jinou s kulickou? Ani snad nemusi byt Bluetooth, ale na kulicku jsem si zvykl a potrebuju ji... I kdyz na novem touch padu co umi 3 a 4 prsty se snad pracuje lip bez mysi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jakozto vysluzily gejmer nemozem doporucit nic ine nez Razery

 

http://www.alza.cz/klavesnice-a-mysi/mysi/...ve/18849201.htm

 

Opticke (nie laser) v kombinacii s latkovou podlozkou su neprekonatelne

 

pozor nevypinaju sa takze nie su moc ekologicke a su nevhodne k laptopom lebo zeru baterku

 

tiez im casom odide ta matna povrchova uprava-osuchaju sa ale inak su super

 

potom cokolvek od Logitechu tiez hanbu neurobi ale jejich Gcka su na moj vkus moc velke a tazke takze som skoncil u Razerov

 

cokolvek dalsieho kupite bude vzdy vacsou ci mensou kopiou vyssie menovaneho (logitech/razer) (s vynimkou Microsoftu ti robia tiez dobre veci a vlastne klavesnice a mysi su jedina vec co podla mna MS robi naozaj dobre :) )

 

pokial ide o bezdraty tak tym je lepsie sa vyhnut ak ich naozaj nepotrebujete vzdy je to nejaky kompromis bud v citlivosti, case prvej reakcie alebo naopak vydrzi na baterku..... ja pouzivam k NB Microsoft laser na modry zub ktoreho vyhodou je nepotreba protikusu do USB... ale na beznu dlhodou pracu to nie je

 

Obecne spatna mys sa pozna tak ze trenovana ruka dokaze mysou hybat tak ze kurzor stoji....

 

... pripadne dalsi test kvality mysi je ze si nastavite kurzor na nejaky bod a zaznacite si polohu mysi potom s nou zacnete sialene asi desat sekund trhat na vsetky strany ale tak aby ste nezasli za okraj obrazovky a ked nastavite mys nazad na zaznacenu polohu mal by byt kurozor podla moznosit v okoli povodne nasteveneho bodu... tak do pol cm odchylka je ok.

 

Pokial hladate hodne muziky za malo penazi tak tie najlacnejsie Logitechy za 250 pracu urobia a v poslednej dobe sa hodne zlepsil aj genius jejich laser za 250 tiez neurazi a nevyzaduje podlozku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas jinou s kulickou? Ani snad nemusi byt Bluetooth, ale na kulicku jsem si zvykl a potrebuju ji... I kdyz na novem touch padu co umi 3 a 4 prsty se snad pracuje lip bez mysi..

Zcela upřímně - nemám alternativu za tuto myš. Pro mě osobně díky bohu. Podivné chování kuličky (respektive její nechování při jakémkoli ušpinění nebo cokoli) na AMM nejen mě přivádělo k absolutnímu šílenství. Sám, jak jsem psal, preferuju řešení čtyřsměrného kolečka. Ale proti gustu, žádný dišputát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, Cali, presne tak. Jako ty jsem zaslouzeny hrac zejmena counter-strike a jedine co mi z teto doby, kdy bylo dost casu na bezucelne zabijeni volna, zbylo, je Razer diamondback. Je to myska na kterou nedam dopustit, protoze pracuje bez problemu uz tri roky a je perfektne presna, zejmena na odpovidajici podlozka. Body ma pro me taky ze bezvadnou ergonomii.

Upraveno uživatelem MiDDDla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PC mam nejradsi starodavnou bezdratovou mys s vymenymi kryty s kulickou, koupil jsem ji jiz davno k Pentium 1 a stala neco prez 1800 kc a doted jsem nemel lepsi, jednou za rok az rok a pul vymenim 2 tuskove baterie, krasne padne do ruky no skratka supr. Celkem slusna mis je jeste tato : TADY tu ma mladej a je takova pro mensi ruku nebo by se dala i k notasu. No a na notebooku pouzivam jedine "klitoris" ta cervena vec mezi klavesami GHB u IBM od te doby co jsem se to naucil pouzivat nechci znat ani touchpad ani mys. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...