Přejít na obsah

Jakou používáte myšku?


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Koukam, že Logitech vede na plný čáře ... :) I já používam myš od nich MX620 Cordless Laser ...

Už hrozně dlouho používam drátovou klávesnici Logitech, která mi ve všem maximálně vyhovuje, proto ji ani nechci vyměnit, takže když jsem se rozhodoval, kterou novou myš, tak bylo jasno ... MX Revolution mi přišla se zbytečně moc funkcema a tlačítkama, tahle má to základní kolečko stejný, to je velká výhoda, maj to vymakaný ...

Je sice těžší, takže člověku může ze začátku připadat, jak když posouvá malej popelník, ale lepší speciální podložka hodně pomohla, myš klouže jak po másle, takže teď už mi to ani nepřijde ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Logitech MX 518. Všude. V práci, doma, na notebooku, jednu mám i v cestovní aktovce k "atomovému" EEEčku, což je asi zvrhlost protože je skoro stejně veliká jako celý subnotebook. všude mám stejně namapovaná pomocná tlačítka a jsem spokojený. Jen se děsím že jí přestanou vyrábět a budu si muset najít jiného oblíbence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na notebook mám už asi tri roky spoľahlivú MOUSE Logitech Optical NB NX60 a po posledných problémoch s "priviazanou" myšou som sa odstrihol aj od počítača a používam asi tri mesiace k plnej spokojnosti MOUSE Logitech MX Revolution LASER.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky Logitech MX1000 - pohodlná,spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam nejradeji tauchpad (ci jak se to jmenuje) na notasu. Vetsinou na to lidi nadavaji a dokupujou mysi, me to ale vyhovuje. Hry nehraju, s grafikou nedelam, prijde mi to nejpohodlnejsi a nejrychlejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...