Přejít na obsah

Rolex 2023 Novinky..


tikzot

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 243
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslím, že největší změna je průhled na strojek u Dayton, to tu snad ještě nebylo ne? EXP 40mm paráda, sice mě ty 36mm díky historii táhly, ale na ruce to vypadalo divně. Tohle bude paráda. Yachty beru tak, že ten titan chtějí postupně zkoušet na trochu "okrajových" modelech, tady bude asi klíčový jak ty hodinky budou vypadat po nějaký době nošení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, xcmaniax napsal:

Myslím, že největší změna je průhled na strojek u Dayton, to tu snad ještě nebylo ne? EXP 40mm paráda, sice mě ty 36mm díky historii táhly, ale na ruce to vypadalo divně. Tohle bude paráda. Yachty beru tak, že ten titan chtějí postupně zkoušet na trochu "okrajových" modelech, tady bude asi klíčový jak ty hodinky budou vypadat po nějaký době nošení. 

Ty caeeback safíry jen a pouze u 1908 řady a u Daytony jen platinum anniversary. Ale i tak na Rolex odvážný no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, dabelM napsal:

40mm Expy I. by byla bomba, tak se na to vyspíme a uvidíme !

Yes, yes, yes, tak jsme se dočkali 🙏 xcmaniax to vystihl viz. výše úplně přesně, jak to s expy cítím i já.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, LovecK napsal:

dpc konečně, doufám že ty modrý furt máš... :) 

Proč konečně? Je to jeden z mála modelů co mě u Rolexu oslovoval již ze začátku mého chronobundu. Dnes už bych toho vybral i víc, ale pro fanouška, jak se zdá, není u Rolexu kapacita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, dabelM napsal:

No já si budu muset ještě pár járů počkat až snad bude bílej ciferník.
 

Jinak mám 39mm z 2020, tak jít do letošních 40mm mě nedává smysl.

S těmi polárkami jsem také trochu počítal, nevím proč ne, myslím že by stáli za to, byl by to hit.  39mm je hodně fajn, nemáš důvod měnit, já už u AD předělal objednávku na nové, protože ve 36mm se jedou stále dál. 40mm jsou o čtyři stovečky dražší, protáhne se opět čekací doba prý, ale za mě se to vyplatí. Navíc delší čekací doba se mi hodí, jelikož už jsem naplánoval letos zase takových cest, že rodinu konzervy z výprodeje stejně neminou 😂

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože u 36mm Exp se prsili, že je to návrat ke kořenům a šli v podstatě proti proudu zvětšování hodinek. No a pak vydaj 40 mm a vypadá to jako ústupek křiklounům co tvrdí, že 36mm je dámská velikost. I když to tak samozřejmě není, protože Rolex bude mít dlouhodobější strategii a ty 40mm byly pravděpodobně v plánu už při uvedení 36mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, mandrinka napsal:

Teda jako zmeny nic moc. Ten cifernik OP je infantilni. Kdyby aspon ty kulicky v tom nejak behaly. Jinak jsou to takove drobne zmeny. Jo a chvalim, ze skoncily ty milagrosy. 

Ty kuličky jsou pro LGBT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...