Přejít na obsah

Rolex 2023 Novinky..


tikzot

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 243
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Yachty to chce podle mne ozouset nazivo na ruce. Podle mne to bude o hodne pohodlnejsi varianta k sea-dwelerum. Mam pazouru jako slon, ale stejne mi SD na ty ruce nesedeli. 42mm v titanu s pohodlnym pouzdrem a tahem nemusi byt uplne spatne. 

Za mne rada Yachtmatery tedka trpi pokrocilym stadiem schizofrenie, kdy 40mm jsou v podstate nablejskany oblekovky s platinou, 42mm titan brutalni tooly a ty zlaty oysterflexy cilovka asi nekam na plaz do Miami (rozumej zlato na kauciku idealne s nejakejma kaminkama do toho aby se s tim dalo koupat).

Upraveno uživatelem matejcaha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, LovecK napsal:

@shewcza @patprom

řeknu to na rovinu, pokud Milgy skončili, a my je máme, tak nebudeme litovat…😉

Aha, tak tohle mě nenapadlo. Díky za vysvětlení. Jsem myslel, že jsi nimi taky znechucen jako vyplynule z duskuze od některých 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Daytony se jim povedly. Opticky je pěkně odlehčili při zachování velikosti. Užší keramická luneta, kovový okraj lunety, užší a delší indexy, užší okruží subciferniků, souměrné nožky. Ten kovový okraj lunety by mohl zvýšit odolnost lunety při nechtěném nárazu do něčeho. Líbí se mi to. Jedině snad ta ochrana korunky je asi na předchozích lepší, ne tak mohutná. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, lukassob napsal:

Ty Daytony se jim povedly. Opticky je pěkně odlehčili při zachování velikosti. Užší keramická luneta, kovový okraj lunety, užší a delší indexy, užší okruží subciferniků, souměrné nožky. Ten kovový okraj lunety by mohl zvýšit odolnost lunety při nechtěném nárazu do něčeho. Líbí se mi to. Jedině snad ta ochrana korunky je asi na předchozích lepší, ne tak mohutná. 🙂

jsou fajn i kdyz na me porad jeste trochu opulentni.. kdyby ty ocelovy udelali vcetne tahu cely brouseny jen s klasicky lestenyma bokama pouzdra, tak by byly super. Teda az na tu cenovku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, xcmaniax napsal:

Zatim tu neni moc komentaru k nove rade 1908 - mozna ta uplne nejvetsi novinka. Zajimava alternativa k JLC, Saxoniim nebo i ke Calatravam. Ty se myslim skutecne povedly. 

mas pravdu, me se libi ty v zlutym zlate s cernym cifrem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...