Přejít na obsah

Rolex 2023 Novinky..


tikzot

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, xcmaniax napsal:

Zatim tu neni moc komentaru k nove rade 1908 - mozna ta uplne nejvetsi novinka. Zajimava alternativa k JLC, Saxoniim nebo i ke Calatravam. Ty se myslim skutecne povedly. 

Myslím , že zdejší osazenstvo je na zaměřeno na sportovně laděné rolex a za mě oblekovky seženeš hezčí než jsou 1908

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 243
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 29 minutami, vsudybyl napsal:

Myslím , že zdejší osazenstvo je na zaměřeno na sportovně laděné rolex a za mě oblekovky seženeš hezčí než jsou 1908

Určitě jo, ale ROLEX že jo 😄 V týhle cenovce a full gold o moc jiných oblekovkách kromě JLC nevím, u Lange to bude "jen" základní manuál. Za mě je to palec nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hodinky jsou moc hezký, naopak je to super kontrast k tém všem sportovním modelům pořád dokola, ale co je trochu problém je ta cena. Ikdyž je to full gold, tak tam spousta lidí neuvidí tu logiku bohužel, tam si myslim Rolex trochu narazí.. stejně jako třeba AP tehdy s 11:59.. nová ràda, pouze full gold a nesetkali se to s úspěchem.. ted už jsou také v oceli a myslím, že to bude boomer;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme, ten strojek vypadá hodně dobře a vlastně nevidím moc důvod, proč by nemělo být cenově posazeno nad JLC a pořád výrazně pod Calatravou. Důležitá bude i dostupnost, tady to snad nebude taková pakárna jako u sportovních modelů. Když si Panerai může dovolit nastřelit 13k Euro u ocelových California dial s manuálním strojkem a koženým páskem s trnovkou, tak tady mě to už nešokuje 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, kdojinej napsal:

A ty 40mm Expy co nad nima všichni tak hýkaj mi tedy podle fotek naživo přijdou absurdně velký. Ach jo. 

Na fotky se vyprdni, Expy II ve 42mm vypadající taky obrovské na obrázcích a realita je úplně někde jinde. Ty jejich Rolex pouzdra jsou navíc velmi pohodlné a dobře nositelné. U AD ještě nemají kvóty na Exp40 , ale hodně zájemců na waitlistu udělalo změny ještě včera jako já, takže asi jen tak rychle na ruce nebudou, ba naopak třicet šestek se již zapsaní zákazníci dočkají asi rychleji tipuji 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, safi napsal:

Jak dlouho trvá, než se novinky z veletrhu objeví v chlubící sekci? Je to reálné ještě tento rok?

Predpokladám že tento rok ani náhodou, myslím že od včera sa všetci AD v našich zemepisných šírkach idú nervovo zrútiť s telefónov a e-mailov:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

Na fotky se vyprdni, Expy II ve 42mm vypadající taky obrovské na obrázcích a realita je úplně někde jinde. Ty jejich Rolex pouzdra jsou navíc velmi pohodlné a dobře nositelné. U AD ještě nemají kvóty na Exp40 , ale hodně zájemců na waitlistu udělalo změny ještě včera jako já, takže asi jen tak rychle na ruce nebudou, ba naopak třicet šestek se již zapsaní zákazníci dočkají asi rychleji tipuji 👍

Já ty jejich pouzdra trochu znám :)  Už Expy 39 si dovolím tvrdit je tak akorát - pro mě (lovečák 18-19cm). Ale tak samozřejmě zkouška naživo sdělí víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, kdojinej napsal:

Já ty jejich pouzdra trochu znám :)  Už Expy 39 si dovolím tvrdit je tak akorát - pro mě (lovečák 18-19cm). Ale tak samozřejmě zkouška naživo sdělí víc.

Tak pokud máš odzkoušeno, tak není co řešit, já myslel že čteš z fotek :cheers:

To Skalis: Jedno místečko jsem uvolnil a to jsem byl prý už hodně blízko, tak připrav cash a čekej phone 😁 Jinak dokud nebudou prý vědět kvóty, tak nikdo nemůže nic odhadnout a my můžeme pouze spekulovat.... během 14 dní se prý bude vědět víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodil jsem vedle sebe 126500LN a předchozí 116500LN. Sdílím pro případ, že by to někoho taky zajímalo. To co se válelo po internetech bylo žalostně nízkého rozlišení.

Fajn den všem.

image.thumb.png.53538dd6947704bcc255053a29f57e46.png

Upraveno uživatelem Portugieser325
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jen takovy vystrel do tmy, slysel jsem v jednom videu (snad je to pravda), ze daytonam i sky dwelerum dali glidelock, coz je za me rozhodne fajn


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ale co jsem koukal na stranky, tak asi meli ty z toho videa spatne info, glidelock je jen v oysterflexech, ne v solidnim tahu, tam je jen klasika 5mm easy link


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...