Přejít na obsah

Rolex 2023 Novinky..


tikzot

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 243
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Proč řešíš nějaké budoucí cenovky? Aktuální cena je vždy veřejně k vidění na rolex.com podle země, ze které se na stránky připojuješ. A všechny nové modely jsou od momentu uvedení na stránkách. Ceny nejsou žádné tajemství nebo předmětem dohadů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezis ted to zacnou nosit vsechny instabitches a hazet to na Instáč a pak zacnou lidi tady na foru, ktery to tady budou fotit s komentarem "je to hravý, to me baví" :-))) a za mesic "už to opadlo a vyprodej za 300 litru"

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Ondras_CZ napsal:

pročítal jsem si článek na hodinkee o těchto barevnejch OP a tam to na mě vyskočilo... 

Novináři jsou z celého světa. Cenová politika v jednotlivých zemích EUR/CHF/USD/GBP/AUD/SGD atd. se může mírně lišit a taky se liší DPH i v rámci EU. Jediný přesný zdroj pro Česko je vždy rolex.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, petr_cha napsal:
V 28. 3. 2023 v 20:04, skalis napsal:
Rozhodl jsem se zůstat čekat na 36. A doufám, že fronta přede mnou trochu prořídne :).

Tak si to cekani zkrat zatim s bb54, ty jsou hodne paradni... 🙂

BB54 je za me nejlepsi letosni kousek od Tudoru - velikost nejspis porad OK, tenci pouzdro, subtilnejsi rucky a vyladena luneta i korunka. Moc se mi libi, ale nejsem typ, co si cekani zkrati jinyma hodinkama.

 

Edit: Cekani zkratilo dodani OP31 pro manzelku, ktery vyslo pekne dva tydny po jejich narozeninach loni v prosinci.

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, kulix napsal:

Nové daytony vypadají mnohem lépe. Je to trochu návrat k 16520.

Ty užší tampóny vypadají mnohem líp, ale mohli se vrátit klidně aspoň k 6263 a na 3,6,9 ty useknutý vyhodit úplně :)

Upraveno uživatelem dwg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, mandrinka napsal:

Všimli jste si, že maj předělané i stránky a příjdou mi teď takové přehlednější. Líp se ty modely prohlíží a kofnigurují.

Souhlasím, z webového prohlížeče se dostanu k informacím rychleji. Na stránkách udělali hodně práce. Nemají to ale optimalizované na telefony, konfigurace z Androida vubec neotevřu. To mě trochu zaráží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, petr_cha napsal:

Hezka srovnavacka z wus... nove 40 vs.puvodni 39...tapatalk_1017115424.jpg

Parádní a díky 🙏 Větší korunka, nápis Explorer stejně jak na mých dvojkách, jaj to bude krásně ladit :D Bylo by zajímavé tam mít vedle nich i 36mm k porovnání....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 3. 2023 v 21:27, dwg napsal:

muze to byt jen jiny uhel odrazu, ale tady to skoro vypada, ze sklicko narozdil od 124270 nema antireflex. 

Jak máš stáhlou tu brožůrku na 40, tak tam ti to píšou ;)

The case of the Oyster Perpetual Explorer,
guaranteed waterproof to a depth of
100 metres (330 feet), is a paragon of
robustness and reliability. The sapphire
crystal is virtually scratchproof and
benefits from an anti-reflective coating.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, African napsal:

Jak máš stáhlou tu brožůrku na 40, tak tam ti to píšou ;)

The case of the Oyster Perpetual Explorer,
guaranteed waterproof to a depth of
100 metres (330 feet), is a paragon of
robustness and reliability. The sapphire
crystal is virtually scratchproof and
benefits from an anti-reflective coating.

 mas pravdu.. uz to vidim na str 7 :)  Ono je to hned za těma kecama o everestu, který jsem přeskočil :)

Já si obecně myslím, že antireflex není lepší, nebo horší.. prostě se to k nějakým hodinkám hodí a k jiným ne. Tak mi přišlo možný, že menší cifr na 36mm udělali antireflexem výraznější a ten větší mohli naopak chtít potlačit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...