Přejít na obsah

Rolex 2023 Novinky..


tikzot

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, dwg napsal:

 mas pravdu.. uz to vidim na str 7 :)  Ono je to hned za těma kecama o everestu, který jsem přeskočil :)

Já si obecně myslím, že antireflex není lepší, nebo horší.. prostě se to k nějakým hodinkám hodí a k jiným ne. Tak mi přišlo možný, že menší cifr na 36mm udělali antireflexem výraznější a ten větší mohli naopak chtít potlačit..

Antireflex je určitě super pro lepší odečet času za různých světelných podmínek, o tom žádná a vůbec nejlepší vnitřní, protože ho nedrbneš.....a jak keci o Everestu, vždyť je to to nejlepší o čem v tom cancálku píšou 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 243
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 10 hodinami, Pigeon napsal:

Toto je neskutocny kusok z novych releasov. 

Ja jsem velky fanousek ruznych sutru na ciselnikach. Ale tohle je pro mne hodne damsky model :)

 

V 1. 4. 2023 v 19:32, dabelM napsal:

Co Vy na to ? Prý Starbucks Mark II. ?

Za mne super. Mam soucasny Starbugs a ta zelena je hodne nevyrazna a obcas to vypada jako normalni cernej sub. Kdyz chhytis hezky svetlo, tak mi to hodne bavi. Ale takhle to bude krasne videt porad.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 minutes ago, matejcaha said:

Ja jsem velky fanousek ruznych sutru na ciselnikach. Ale tohle je pro mne hodne damsky model :)

 

Za mne super. Mam soucasny Starbugs a ta zelena je hodne nevyrazna a obcas to vypada jako normalni cernej sub. Kdyz chhytis hezky svetlo, tak mi to hodne bavi. Ale takhle to bude krasne videt porad.  

Ano, je to trochu taky Pablo Escobar styl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jaký je Váš názor na průhledné dýnko u platinového modelu? Můj názor je sice takové mlácení slámy, protože na ně nikdy mít nebudu, ale zrovna u platinového modelu bych měl rád dýnko plné, ať je tam víc materiálu, navíc je to sportovní model. Průhled chápu u oblekových 1908. Zajímalo by mě, jak se na to díváte Vy, pro které jsou platinové Daytony na dostřel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, matejcaha napsal:

Mne se platina hrozne libi, ale to je jeste vetsi blato nez zlato.

Pozor, platina je oveľa tvrdšia a odolnejšia ako zlato. Ťažšie sa však opravuje poškriabaný povrch hodiniek alebo šperku z platiny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Aleš 75 napsal:

Tvrdost zlata dle Mohsovy stupnice je 2,5 a Platina má 4,5 takže platina je téměř jednou tak tvrdší.Největší naleziště Afrika a Rusko.

Tak jednoduché to asi nebude.  18k má tvrdost určitě vyšší než 24k.(i když nejčastěji příměsí nemaji moc vyšší tvrdost). Také objemová hmotnost není 19,3 g/ m3 ale cca 15 protože 25% použitých jiných prvků má menší objemová.hm. Mě spíš překvapila jiná věc.  Dočetl jsem se ,že v porovnání klasické žluté zl, bílé a růžové je poslední nejtvrdší. Pak bílé a pak žluté.  Myslel jsem že bílé bude nejtvrdší.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, vonmisses napsal:

Tak jednoduché to asi nebude.  18k má tvrdost určitě vyšší než 24k.(i když nejčastěji příměsí nemaji moc vyšší tvrdost). Také objemová hmotnost není 19,3 g/ m3 ale cca 15 protože 25% použitých jiných prvků má menší objemová.hm. Mě spíš překvapila jiná věc.  Dočetl jsem se ,že v porovnání klasické žluté zl, bílé a růžové je poslední nejtvrdší. Pak bílé a pak žluté.  Myslel jsem že bílé bude nejtvrdší.  

19.3 g/ cm3 samozřejmě 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím opracováním má asi určitě zlatník pravdu.

Já vycházím jen srovnání zlato- platina.

Jen pro představu lidský nehet podle tvrdosti 1.5 a třeba obyčejné sklo 5 dle té stupnice co si pamatuji.

A ano to co je měkčí než 5 tak se to dá nazvat blátem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...