Přejít na obsah

IWC Aquatimer


Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny magurky do hodinek-dnes mi dosly IWC aquatimer-malinkato se mi pri rozbalovani klepaly pazoury ,ale vydrzel jsem---po rozbeleni mi klesla brada-nic hezciho jsem jeste nevlastnil-nechci vas otravovat s technickymi udaji-ty si kazdy najde na netu,takze pouze dojmy a pocity---dokonale zpracovani krabicky s prekrasnym asi pogumovanim-vsechny doklady v krasnem provedeni-hodinky jsou prekrasne zpracovane a rekl bych dokonale-tah se velice lehce zapina i rozepina a pritom drzi velice pevne-antireflex asi nejlepsi jaky se da predstavit-indexy se ve svetle nadherne lamou a trpiti-chod je super a poustet stopky a tocit lunetou je zazitek---pouze -muj- zaverecny dojem--mam breitle,mam omegy,ale tohle mi prijde jako jina liga

post-4087-1230659163.jpg

post-4087-1230659179.jpg

post-4087-1230659203.jpg

post-4087-1230659223.jpg

post-4087-1230659356.jpg

post-4087-1230659376.jpg

post-4087-1230659391.jpg

post-4087-1230659409.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přenádherný kousek, zvlášť zpracování tahu vypadá na fotkách parádně, nemluvě o nádherně přehledných hodinkách samotných. Nezbývá, než tiše závidět a hlasitě gratulovat. :thumbsup_anim:

Diky -moc me prekvapila hloubka a plasticnost ciferniku-na fotkach mi prisly mnohem vic placate-jem vice nez spokojen,sel jsem po nich dlouho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu nádhera gratuluji. Píšeš, že ti přišly, to jako poštou? Pokud se smím zeptat, kde se dají koupit takové krásné hodinky. Popřípadě odkaz na prodejce, který je ochoten je poslat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem je viděl na srazu Chronomagu tenhle rok na Petřinách, někdo je tu už má ;) , a jsou to opravdu povedený hodinky ...

Překvapila mě jejich váha, je to kus kovu, ale nějak mi to k nim pasuje ... Ten originální tah IWC mě taky dostává, designově lahůdka, aspoň pro mě ... B)

Sečteno, podtrženo - gratuluju k hodinkám s velkym Há! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem je viděl na srazu Chronomagu tenhle rok na Petřinách, někdo je tu už má ;) , a jsou to opravdu povedený hodinky ...

Překvapila mě jejich váha, je to kus kovu, ale nějak mi to k nim pasuje ... Ten originální tah IWC mě taky dostává, designově lahůdka, aspoň pro mě ... B)

Sečteno, podtrženo - gratuluju k hodinkám s velkym Há! ;)

 

Má,ale ne chronograph

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak já žil v domnění, že je to chronograph, pamatuju si to blbě ...

 

Já to vím přesně,protože to bylo před koupí Spitfirů a zkoušel jsem ty aquatimery i tvoje portofina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že se začíná využívat klesajícího kurzu libry. Taky brousím po anglickém ebay :)

Jinak gratulace, dokonalejších hodinek už moc neexistuje.

 

pošli mi prosím odkaz mám jen usa a německo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja sa pripajam ku gratulacii... Krasne hodinky, tak nech sluzia...

 

conrad: no standardne http://ebay.co.uk/

btw. dole na kazdej stranke ebay su odkazy na vsetky ostatne krajiny...

Libra by mala dosiahnut dno asi niekedy par dni pred 10. januarom... Tiez som uz poskuloval po niecom, ale bohuzial nic som si tam nenasiel...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja sa pripajam ku gratulacii... Krasne hodinky, tak nech sluzia...

 

conrad: no standardne http://ebay.co.uk/

btw. dole na kazdej stranke ebay su odkazy na vsetky ostatne krajiny...

Libra by mala dosiahnut dno asi niekedy par dni pred 10. januarom... Tiez som uz poskuloval po niecom, ale bohuzial nic som si tam nenasiel...

dík já tam furt cpal com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...