Přejít na obsah

Neznáme Seiko


quattroRS

Doporučené příspěvky

Mám tu jeden neznámy model hodiniek od značky Seiko. Vyzerá byť v celkom obstojnom stave, a aj celkom dobre funguje. Vedel by mi niekto povedať, aký je to typ, a akú by mohol mať cenovú hodnotu??? Potenciálne by som ho predal.20230315_132031.thumb.jpg.4417c9de6b6a3f6940ec18c37533ea37.jpg20230315_131947.thumb.jpg.d98c850765be2752c0d63130fd4bf421.jpg20230315_131939.thumb.jpg.035250b228ab5fcc53a1b5bb2c220c2c.jpg20230315_131921.thumb.jpg.0eea9f92481ba7732f3e901bef5f86ba.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasický starý pětky, až na to prodloužení spony vypadají i originál, během pár minut jsem stejný model našel Googlem několikrát. Cena není závratná, ale může být velká citová pro někoho. Pár dní je nos, zjisti jak jdou a buď si je nech nebo je někomu dej, komu udělají radost. Jsou to opravdu dobré hodinky a za cenu za jakou je prodáš lepší nekoupíš. Jen je jich hodně a většina má hezčí ciferník, ne v hezčím stavu, ale hezčí verzi, co vypadá luxusněji. Ty tvoje navíc dle stavu hran nebyly moc nošený. Moje jsou po dejme tomu 12 letech intenzivního nošení mnohem víc oleštěný v místě styku s kapsou, hrana na dýnku kulatá apod. Takže můžou mít naběháno prd. Nech si je, vděčnějšího oslíka, kterej půjde dokud uvidí aspoň malej kousek mrkvičky, mezi hodinkama budeš těžko hledat.

Upraveno uživatelem Jiří Sedlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě 50 euri je běžná Aukrová cena na kup teď, ale asi zapadnou. Když to dáš do aukce, ani tam možná nevylezou. To bys musel ověřit rezervu natahu, přesnost a všechno to tam napsat a hodně je vylučovat. Taky by do nich nemělo natéct, když je dáš do skleničky s vodou. Když tohle všechno uděláš, pořádně je vypucuješ a podpoříš dobrejma fotkama. Třeba si kupce najdou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tovje pohoda, došlo mi, čo si chcel napísať, ale ja by som tie hodinky radšej pustil niekomu, komu by boli na osoh, lebo ja nie som na mechanické hodinky, a vždy mám len jedny hodinky, ktoré bežne používam, a tie terajšie, ktoré bežne nosím, sa chystám predať, a nahradiť ich inými, ktoré už mám dopredu vyhliadnuté, a už aj takmer vybavené :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...