Přejít na obsah

PRIM DIPLOMAT 2023 LE


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Sonny919 napsal:

veľa vecí tu už bolo spomenutých a súhlasím s nimi. Ak vynechám nevhodne zvolený materiál púzdra, nepomerne malú korunku k jeho rozmerom a absenciu dátumu na ciferníku, najhoršie sú asi tie šrúbky z Potápok na dýnku, to sa vyslovene k tomuto modelu nehodí. Keby tie šrúbky boli aspoň zarovnané :sad01_anim: Čo mi však ešte udrelo do očí sú tie tzv. paprsky, ktoré sa z ciferníka prepísali na strojček, ale jeden sa akoby stratil a nedostal až na jeho okraj. Je to ten, ktorý by mal ísť cez piktogram na mostíku zotrvačky. Žiaľ, viditeľne tam chýba. Piktogram by nemusel byť preťatý, stačilo, ak by šiel pred a za ním. Ako sa vraví, Boh je ukrytý v detailoch a pri hodinkách to platí obzvlášť...

Veru, hodinky sú o detailoch a proporciách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi. Nevím proč, ale když koukám na fotku v úvodu vlákna, nějak mne to uklidňuje. Cítím jednoduchou harmonii, klid, hodinky mi přijdou vyvážené designem i barevně. Naživo to může být jinak, na ruce zase jinak, navíc mám rád u hodinek na denní nošení datum, i když tohle by hodinky na denní nošení nebyly. Za mne mají jediné zásadní mínus - bronz. Elegantní hodinky do společnosti, dokonce k obleku, pro formální příležitosti, si s patinou bronzu prostě neumím představit. Nerez, zlato, PVD v barvě bronzu, jako mám na Hamiltonech, to by za mne bylo OK. Takhle to nejsou hodinky pro mne, byť nepochybuji, že se prodají stejně jako ostatní limitky Eltonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Teď, když nemají patinu, tak není moc rozdíl mezi bronzem a pozlacenými. Za půl roku ztmavnou, ztratí se kontrast cifr a pouzdra. Za rok bude na vroubkované lunetě prosvitat plíseň. Pokud je to teda klasický CuSn8. Kdyby to byl Alu bronz, jako mám na Rado Cook, tak to bude držet bez patiny, ale to pochybuji že použili. Já bronz preferuji, na oblekovkach je to punk, proč ne. Ale kombinace bronzu, který půjde až do temně hnědé s temným cifrem mně přijde už moc punk. Ten kdo nedomyslí jak budou hodinky vypadat za čas v plné kráse bude si myslím zklamaný. Kdyby k tomu v Eltonu drbli módní pastelový čiselnik, se zlacenými indexy, tak to mohlo aspoň časem uzrát v něco zajímavého na ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bronzové hodinky se holt nekupuji s tím jak vypadají krásně na krámě, ale s tím jak krásně budou vypadat až naberou plíseň. Tady to promo postavené na nablýskaných Diplomatech v obleku dost laiky zaskočí až to "propukne"😬 Přitom si Elton u jednoho pouzdra mohl patinaci urychlit a dát i foto kam to bude směřovat a celé to zacílit na tu "oblek punk" notu, ale transparentně když už se na ten tenký led vydali. On ten koncept je kravina, ale tak jak to prezentují to může někoho kdo vysolí nemalý peníz pořádně nasrat 😁

 

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Jan_Jan_2006 napsal:

Kluci... Na to stejný jsem se ptal. Jak to bude pouzdro vypadat za pár let. Údajně je na tam nanesena nějaká ochrana, která "usměrní" běžnou oxidaci tohodle pouzdra.

Jo jasně.

Kupříkladu já mám agresivní pot.

Chromované sporty jsem tím v mládí popravoval tak, že v chromu byly takové malé dírky - něco jako od červotoče. A já měl zelenou ruku.

Stejně jsem si na zkoušku koupi čínské bronzové hodinky za pár peněz. Nemohu je nosit ani v zimě, když si je vemu ráno, tak mám v poledne zelenou ruku.

Tohle jim nežeru.

Ať mi je na měsíc půjčí na otestování a budou plesnivý jako čtrnáct dní starý chleba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Honza.manta napsal:

Jo jasně.

Kupříkladu já mám agresivní pot.

Chromované sporty jsem tím v mládí popravoval tak, že v chromu byly takové malé dírky - něco jako od červotoče. A já měl zelenou ruku.

Stejně jsem si na zkoušku koupi čínské bronzové hodinky za pár peněz. Nemohu je nosit ani v zimě, když si je vemu ráno, tak mám v poledne zelenou ruku.

Tohle jim nežeru.

Ať mi je na měsíc půjčí na otestování a budou plesnivý jako čtrnáct dní starý chleba.

Za měsíc ti na ruce zůstane jen pásek a sklíčko... 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...