Přejít na obsah

Jste registrovaní?


Drummer

Doporučené příspěvky

Právě jsem si zaregistroval hodinky na stránkách Orisu a jako benefit získal rok záruky navíc. Pěkné.
To je hodně zajímavej benefit ... Škoda, že to neni u jinejch výrobců taky, teda aspoň o tom nevim ... :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejseš jediný případ. Hodinky musí být koupené u AD.

 

Nevím, doufám,že se mýlíš, protože hodinky mám kupované v Italii ale podle adresy-česká republika mě to nabízelo jen asi 4 prodejce zde a nepustilo mi to na zahraniční adresy a firma asi počítá s tím, že hodinky si mužeš koupit v celém světě, ale záruku že budeš uplatňovat ve své zemi.Uvedl jsem tam tedy Koskom a přišel mi záručák na Koskom, který by je pravděpodobně podílal do Orisů na záruku. Mám limitku , čísla souhlasily a Oris server je akceptovat jako OK Pokud nemám pravdu je to škoda,ale v případě potřeby bych to zkusil.Také kolonka k vyplnění je retailer-maloobchodník a ne authorized dealer

Přišlo mi tohle a ostatně prodejci je to jedno,protože náklady na opravy v záruce nenese on ale výrobce tak snad je to tak

 

 

MyWatches Product Card

Oris Flight Timer R4118 Limited Edition

MyWatches

Serial Number: 75830372

Date of purchase: 20.04.2007

Guarantee expiry date: 20.04.2010

Owner

Jméno

Příjmení

Prague

Czech Republic

MyRetailer

Hodinarstvi Koscom

Na porici 30

CZ 110 00 Praha

tel.: +42-0-224-826-966

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že v tom mají soudruzi ve Švajcu hokej. Na webových stránkách sice uvádějí oficiálního dovozce pro Českomoravu (TimeTrade Pardubice) a dokonce mají uveden i obchod v Brně (WoW ve Wanieckovce), ale ani jeden z těchto kvelbů ti nenabídnou při registraci hodinek. Tak jsem tam dal taky Koscom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...