Přejít na obsah

Zprávy z Chronomagu jako spam?


Doporučené příspěvky

Ano jedná se o zprávy na které chci dostat upozornění. Nové položky v prodejním vlákně atd ...

Nicméně i u tohoto příspěvku mám nastaveno upozornění. A jak si odpověděl, tak mi to hned spadlo do spamu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je problém nastaveni tvyho spam filtru, pravděpodobně se mu nelíbí adresa odesílatele nebo něco v těle emailu. Nevím co používáš za klienta a providera, ale většinou je tam možnost označení Není spam.
A jestli v těle emailu vidíš rozsypanej čaj, stalo by za prozkoumání, kde se to děje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvůj poštovní provider to jako spam vyhodnotil. S tím nehodlám nic dělat. Pomůže, pokud to ručně ze spamu přesuneš do položky doručené. Mělo by se to chytit, a chodit normálně. Já mám notifikace hození na adrese email.cz a v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,
dovedl jsem ten problém replikovat (na atlas.cz) - na druhou stranu maily co chodí na jiné domény vypadají v pořádku.

Můj první krok bude, aktualizovat fórum na poslední verzi. Pokud je to nějaký technický problém u nás, mohlo by se to tím vyřešit.
Bohužel jsem ten upgrade v noci na dnešek nestihl, snad dnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upgradoval jsem v noci na sobotu fórum na nejnovější verzi. Bohužel to problém s rozhozenými maily nevyřešilo.
Podle mého dosavadního zkoumání se opravdu formát mailů co posíláme nijak nezměnil (ve smyslu zdrojáku a technických náležitostí), a nejspíš jde o problém na straně provozovatele centrum.cz/atlas.cz
Během příštího týdne jim tam pošlu podrobný bugreport, tak pak uvidíme, jestli nějak zareagují, nebo něco poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...