Jump to content

Zprávy z Chronomagu jako spam?

papun

Recommended Posts

Jen jestli je opravdu problém na straně "vysílače". Centrum nasazovalo docela nedávno nové firewall řešení, tak zda to ještě neladí, viz. 

... v posledních měsících se potýkáme s nárůstem spamových vln na naše e-mailové schránky. Abychom jim lépe odolali a zabezpečili vaše účty, přešli jsme na začátku února na nové antispamové řešení od firmy Cisco. Správné nastavení a konfigurace takové technologie je však náročný proces a může dojít k dočasnému zhoršení služby, za což se velice omlouváme.

Celý náš IT tým usilovně pracuje společně s dodavatelem Cisco na co nejrychlejší nápravě. Prosíme vás o trpělivost a pochopení.

No jednu dobu jsem měl schránku plnou sr.... Pak z Centrumu přišel ten email viz budulinekcz. 

Pak se to celkem zlepšilo, občas to zahapruje. Každopádně předtím to určitě fungovalo lépe.

Včera jsem si na fóru změnil email. Zadal jsem druhý co mám na seznamu. Tam to přijde v pohodě. Jenomže já si to všechno nechám přeposílat na ten centrum a jak to došlo tam, tak je z toho zase paskvil 😟 a spadne to do spamu.

Ahoj,
omlouvám se za zpoždění, právě jsem to submitnul na https://freemail.help.economia.cz/

Asi nebudeme první

V současné době evidujeme zvýšený počet požadavků ohledně dotazů na antispamový systém, který některé zprávy odeslané ze schránek Centrum.cz / Atlas.cz / Volny.cz vyhodnocuje nesprávně jako spam. Prosíme o trpělivost při řešení Vašeho požadavku.

tak s tím snad brzy nějak pohnou.