Přejít na obsah

Ake hodinky mate v plane?


ANT

Doporučené příspěvky

mno máme to koukám pěkně rozjetý, heheh

 

já si momentálně myslim na...

 

IWC Big Ingenieur

ocel/černý aligátor

nátah: automatic, rezerva: 168 hod (7 dní)

rozměr: 45,5 mm

 

hmmm

 

těšim

post-5923-1236114501.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 279
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

U mě na beton jedny z těchto dvou...

 

Buď

 

 

 

Nebo

 

 

 

Nějak mě dostala touha vlastnit něco nového..

A celkem se mi líbí ta "omáčka" kolem Hanhartu.. Historie a tak..

Je mi jasné, že to žádnou roli v kvalitě hrát nebude (naopak v ceně ano), ale i tak.. Neodolám :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Achjo, před časem jsem podědil B42 Flieger, začal jsem se o hodinky zajímat. V poslední době mě to chytlo, čtu si tu čím dál tím víc Vaše příspěvky.Když jsem se tu na foru registroval toužil jsem po TH Carrera..... No a dnes vím že nechci nic jiného než Panerai Luminor co prodáva YPO? na zdejším fóru.....tzn za měsíc se mi posunula cena wish hodinek o 50 tisíc.... Kam až to pude??? :suicide_anim: :suicide_anim: :suicide_anim: Mám před svatbou přítelkyně mě asi zabije když jí to řeknu.... Napadlo mě, když nepozvem její část rodiny, tak to akorát vyjde :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..... Kam až to pude??? :suicide_anim: :suicide_anim: :suicide_anim: Mám před svatbou přítelkyně mě asi zabije když jí to řeknu.... Napadlo mě, když nepozvem její část rodiny, tak to akorát vyjde :thumbsup_anim:

Když to svatbu zrušíš úplně, můžeš jít ještě mnohem, mnohem výš. A co teprve v budoucnu!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hanharty jsou nádherný.

Škoda, že má manželka by asi investici okolo 80 000,- peněz do něčeho jako hodinky, jen stěží pochopila. :mellow:

Njn, mám teď tedy "v merku" Archimede Pilot XL, pokud možno manuály . . . až je konečně vypustí.

Když jim to bude moc dlouho trvat nebo se mi výsledek nebude pozdávat, tak jsou v záloze Steinharty v manuálu.

Ale ještě se uvidí . . .

Upraveno uživatelem Friedrich
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

tak i já přiživím toto vlákno. :thumbsup_anim: Zjistil jsem, že nutně potřebuju Hamilton Jazzmaster Chrono, Pilotky Archimede nebo Steinhart, taky limitku GMT, dále v pořadí jsou Archimede Arcadia. Prostě všechny tyhle musim mít. :thumbsup_anim: :suicide_anim: Ale myslím, že mi to přítelkyně ještě vysvětlí. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak i já přiživím toto vlákno. :thumbsup_anim: Zjistil jsem, že nutně potřebuju Hamilton Jazzmaster Chrono, Pilotky Archimede nebo Steinhart, taky limitku GMT, dále v pořadí jsou Archimede Arcadia. Prostě všechny tyhle musim mít. :thumbsup_anim: :suicide_anim: Ale myslím, že mi to přítelkyně ještě vysvětlí. :smile_anim:

 

:D no mas to tazke... musis si priatelku lepsie vycvicit a vysvetlit jej, ze hodinky su pre teba absolutna nutnost:)

Upraveno uživatelem ANT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od včerejška GMT Chronomag L.E. , takže už nemusím řešit ''dovolenkové''. :thumbsup_anim:

No a protože jsem se tu oproti plánu asi opravdu nakazil, tak mě pořád ještě nepustila myšlenka na ''společenské'' s hnědým ciferníkem.

Pak snad bude mít dušička klid !!! No sám tomu nevěřím, ale doufám v to. :suicide_anim:

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...