Přejít na obsah

Pelagos 42mm porovnání velikosti


Adamus132

Doporučené příspěvky

Mám tu otázku pro vlastníky Pelagosů. (in house caliber, 42mm, ideálně modrá) Zajímalo by mě, jak na ruce sedí 42 mm Pelagosy v porovnání s dalšími hodinkami? Jak se nosí třeba v porovnání s želvami? Klidně mi sem posílejte i fotky, zlobit se nebudu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
před 3 hodinami, Moty napsal:

Mám je 4 roky jako OWG, už potřetí, sou to absolutně dokonalý hodinky, na ruce sedí výborně, nikde to netlačí

Zápěstí mám lovčák, cca 18,5cm

Tak to je super! Já mám asi trochu menší zápěstí, ale větší Želvy mi sedí fakt dobře. Tak nevím, jestli by mi seděly ty Pelagosy, když jsou o 5 mm delší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedí skvěle a tím jak jsou lehký tak s nimi i někdy spím,páč o nich ani nevím.Mám je ani ne rok a až na ten vypadlí index z lunety si je nemůžu vynachválit.Ta čitelnost je úžasná, myslím tím, jak snadno vidíš ručičky a indexy ze všech možných úhlů díky tomu bílo černýmu kontrastu❤️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Adamus132 napsal:

Tak to je super! Já mám asi trochu menší zápěstí, ale větší Želvy mi sedí fakt dobře. Tak nevím, jestli by mi seděly ty Pelagosy, když jsou o 5 mm delší.

Želvy jsem měl taky a když se oprostím od jejich váhy a velikosti, tak se nosily taky dobře a nespatřoval jsem nějaké rozdíly v pohodlnosti nošení 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...