Přejít na obsah

zas ma pochytilo)))


Doporučené příspěvky

Takze po mojich Oriskach by som rad nieco pridal nieco pekneho.Sie na PANERAI som este nedospel :bangin: .No tentokrat sa mi zapacili tieto hodinky

 

Avant Garde Vintage 6152 'Black Diamond' Limited Edition 88 pieces

Paci sa mi na nich ta nova uprava tela hodiniek.

 

Maker: Dievas

Movement: Swiss Unitas 6497 mechanical movement

 

Dial: Black with hour markers. Gold hands. Sandwich/Dual layered dial.

 

Luminance: White luminous paint. Super Luminova.

 

Case: Microblast PACVD-DLC. Gunmetal grey.

Case Back: Solid back. Dievas signed. TiNite treated.

Bezel: Microblast PACVD-DLC. Gunmetal grey.

 

Crown: 3mm screwdown crown. TiNite treated.

 

Lug: 26mm. Scewdown bars. PACVD-DLC

Crystal: 5mm high domed sapphire crystal. Anti-reflective coating in the inside.

Strap: 6.5mm Dievas Premium leather strap with vintage knife edge buckle with MOD engraving

Water resistance: 30m

Dimensions: 47mm in diameter, 56mm lug to lug, 17mm thick

Power Reserve: ~42 hour

 

prikladam par foteciek a prikladam aj Video. Ma niekto uz skusenost stymto prevedenim hodiniek ako vidite na videu? Chcel som prve Steinhard ci Stowa a ine ale rad by som vlastnil aj niejaku limitku. A moj limit je tych 1000 dolacou.

 

 

 

 

 

http://uk.youtube.com/watch?v=eKt8LN8lHLw&...intage6152.html

post-2843-1231192606.jpg

post-2843-1231192621.jpg

post-2843-1231192634.jpg

Upraveno uživatelem jamikadze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Já mám tyhle:

 

11_b_4.jpg

 

Vypadají skvěle, můžu vám je oběma ukázat naživo, pokud máte zájem. To video je jen slabý odvar, nožíkem to jen šimrá. Zkoušel jsem to poněkud hrubším způsobem a vydržely bez problémů. Ostatně tabulka tvrdostí mluví za vše.:)

 

DievasAvantGardePrototypeAGP_clip_image002.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Strašně rád bych je viděl naživo... Popravdě řečeno si o těchto hodinkách podle těchto fotek nedokážu udělat pořádný obrázek... ale mám takový pocit, že na ruce by mohly vypadat velmi pěkně ...

Ač sám jedny dievas vintage mám, tyto a limitovaná variace na fliegry mi přijdou jako krok hodně vedle. Nelíbí se mi mrňavá vteřinovka napláclá na index. Kombinace barev gun metal, černá, zlatá, bílá mi přijde kolotočářská. Proč zlaté dýnko? Indexy jsou posunuté zbytečně do kraje nebo je zkresluje to vypouklé sklíčko. 17 mm tlusté hodinky mi přijdou jako nepraktické. Já mám na 3646 plochý safír a přesně mi zapadají do rukávu.

Proti gustu žádný dišputát. Jen si myslím, že hodně avantgardní hodinky bez zvučného jména se brzo okoukají a likvidita těchto bude obtížná. Třeba se ale pletu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Ty tvoje jsem Kamile viděl na srazu.. pěkné... ale přeci jenom tyhle "diamanty" jsou přeci jenom dost jiné... alespoň na těch foto to na mně tak působí :)

Já spíš myslel úpravu pouzdra, ta je stejná. 'Black Diamond' jsou dost podobné OP, takže mě ani nelákají. Ty moje jsou zřejmě původní design a to se mi na nich, mimo jiné, líbí. Jediné, co mi trochu vadí, je slabá luminiscence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ejha nebol som tu kratky cas a vidim,ze uz ste mi svoje nazory odpovedali.NO nieco este podobneho som ties nasiel uz sa tu o nich vela pisalo Precista. No urobim to asi takto.Lebo stale tu pisat ze poradte a tak proste kolko ludi tolko nazorou.Proste si niejake kupim a rovno hodim sem fotecky a bude. :D Cim clovek dlhsie cita toto forum tym to je horsie na zblaznenie..Ale v dobrom slova zmysle.Proste chem nieco ineho.Take hodinky co i Laik po pohlade na ne povie -ejha nadherny kusok.No samozrejme ide mi o kvalitu.Uvidime kde sa dostanem. tak dakujem za kradke odovede.Ties je to loteria kupovat hodinky bez toho aby je clovek na zivo videl,na obrasku mozu byt krasne ale V skutocnosti otras. uvidimee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...