Přejít na obsah

Precista Italian PRS 20


Vit

Doporučené příspěvky

Návštěvník Hammer_Time
Svůj odhad můžete trénovat po nastavení času (tehdy je předpoklad, že hodinky jdou zcela přesně).

Např: ve 12:05 si seřídím hodinky, zapnu si na PC přesný čas, okolo 12:09 začnu hodinky pozorně sledovat a když nabudu přesvědčení, že minutová ručička je přesně v půlce indexu, tak mrknu na PC. Samotné** mě udivilo, jak je ten odhad (odečet času) přesný. Budete se divit jak moc se ručička posune za 10 sekund. :jawdrop: :smile_anim:

Chce to dobré světlo a zaměřit se na špičku ručičky a index.

 

:sad01_anim: :sad01_anim: Pozor číslice 12, 3, 6 a 9 jsou pro tato pozorování naprosto nevhodné !!!!!!!! :sad01_anim: :sad01_anim:

 

Nepište mi prosím, že jsem blázen. :frusty:

 

EDIT: pravopis

Přesně vím o čem mluvíš, když jsem Tádovi říkal, že si šteluju OP na vteřinu přesně, kroutil hlavou že to bez vteřinovky není možné :D Ale my víme svoje. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V práci jsem byl po 10 letech donucen přejít na nový 3D program (zatím mi to připadá jako změna k horšímu) a tak jsem si v rámci školení namodeloval pouzdro Precist. S některými detaily se mi nechtělo hrát (např. index 12, 3, 6, 9 a jiné). Vnější tvar by měl odpovídat skutečnosti.

post-1538-1239780361.jpg

post-1538-1239780366.jpg

post-1538-1239780370.jpg

post-1538-1239780375.jpg

post-1538-1239780380.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Chtel bych se zeptat ostatnich majitelu PRS-20, jestli je mel nektery z nich v bazenu. Dostal jsem chut je trosku vymachat a vzit si je pristi tyden s sebou, az pujdu plavat. Mam novou verzi bez sroubovaci korunky.

 

PS: Je to zvlastni, pamatuju, jak nosil tata pri koupani Prim Sport II bez jedineho problemu, ale sam se bojim hodinky s vice nez dvojnasobnou vodotesnosti do vody vzit. Co si o tom myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si o tom myslite?

 

skalis - ze mas naprosto zbytecny obavy - pokud jsou ty hodinky nove, neotvirane atp nevidim v tom problem - co by se melo stat? ;) Fakt je ten ze ja se s WR 2000 taky nekoupu, ale spis z duvodu ze bych zryl celou vanu, pripadne potom 2 hodiny vyplachoval zaschlou sul mezi sklem a lunetou a ja nevim kde jeste.. do rybnika/bazenu bych to asi ale neresil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak by som sa chcel tiez podelit s radostou a zaroven so sklamanim. Dnes mi dorazili PRS-20 a tiez maju problem s cifernikom ze je doskriabany tak ako to mal Vit. Tak som napisal teda mail Eddimu ze ci zmenil vyrobny proces koli krize alebo ci to vizualne ani nekontroluje pred odosielanim lebo taketo viditelne vadi su podla mna pri tej cene hodiniek neakceptovatelne tak som zvedavy co odpise. Ale inac su to uzasen hodinky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak by som sa chcel tiez podelit s radostou a zaroven so sklamanim. Dnes mi dorazili PRS-20 a tiez maju problem s cifernikom ze je doskriabany tak ako to mal Vit. Tak som napisal teda mail Eddimu ze ci zmenil vyrobny proces koli krize alebo ci to vizualne ani nekontroluje pred odosielanim lebo taketo viditelne vadi su podla mna pri tej cene hodiniek neakceptovatelne tak som zvedavy co odpise. Ale inac su to uzasen hodinky ;)

 

Nejak ta kvalita upada. To je problem letos uz u tretich PRS-20 kupovanych tento rok. Nicmene predpokladam, ze naprava probehne na jednicku. Ale i tak to cloveku zkazi radost z novych hodinek... V mem pripade, kdy jsem kvuli reklamaci zacal hodinky nosit prakticky az mesic pote, co jsem je mel prvne na ruce, ale nastesti to prvotni zklamani velmi rychle nahradila radost a euforie, protoze tyhle hodinky jsou vazne uzasny. Tahle euforie nastesti trva v nezmenene mire stale. Takze hodne zdaru, nevzdavej to a nezlom nad nema hul!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak by som sa chcel tiez podelit s radostou a zaroven so sklamanim. Dnes mi dorazili PRS-20 a tiez maju problem s cifernikom ze je doskriabany tak ako to mal Vit. Tak som napisal teda mail Eddimu ze ci zmenil vyrobny proces koli krize alebo ci to vizualne ani nekontroluje pred odosielanim lebo taketo viditelne vadi su podla mna pri tej cene hodiniek neakceptovatelne tak som zvedavy co odpise. Ale inac su to uzasen hodinky ;)

 

Přeju hodně štěstí při řešení reklamace. Neboj, určitě to dobře dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna hneva to ze si nenajde ani tolko casu aby tie hodinky predtym ako ich posle skontroloval vsak to zaberie ani nie minutku. Ale som zvedavy co odpise a ked tak ich poslem na servis.

 

Normalne Eddiemu napis mejl s popisem problemu. On Ti posle kontakt do Nemecka, aby hodinky nesly zbytecne dvakrat pres Anglii. Veskere naklady na reklamaci jsou pak tedy odeslani pojistene zasilky do Nemecka. Ja jsem posilal jako cenne psani pojistene na 15k a stalo to cca. 130 korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som sa to pokusil nafotit s extenderom na objektyv aby som mal aspon ake take makro a je to teda podla mna dost doskrabane. Normalne su vidiet len tie oznacene cervenou. Eddy mi odpisal ze stym este nikdy nemal problem tak som mu poslal link sem aby vedel ze nie som sam ;). Tiez mi poslal adresu kam ich treba poslat na servis tak sa ich este tyzden dva nabazim a pocestuju do Nemecka.

post-4464-1243278506.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem se stal novým šťastným majitelem Precista PRS-20. Je to nádhera, jsou v perfektním stavu, krásně nahlas tikají, nádherně svítí, prostě pohoda, mám z nich velkou radost. Tímto děkuji kolegovi zdr, který mi je prodal, bezvadně zabalil a rychle poslal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se stal novým šťastným majitelem Precista PRS-20. Je to nádhera, jsou v perfektním stavu, krásně nahlas tikají, nádherně svítí, prostě pohoda, mám z nich velkou radost. Tímto děkuji kolegovi zdr, který mi je prodal, bezvadně zabalil a rychle poslal.

 

Gratuluju a vítám tě mezi náma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja len verim za budu novemu majitelovy dobre sluzit a posluchat. Ja sa zajtra stanem stastnym majitelom PAM 111. Uz sa neviem dockat ;)

 

111 jsou moje oblibene. To bude urcite velika radost.

 

Pavco, gratujuju k vybornejm hodinkam :thumbsup_anim: Precisty mam zrovna dnes na ruce a od unora, co je mam, se mi ani trochu neokoukaly!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

111 jsou moje oblibene. To bude urcite velika radost.

 

Pavco, gratujuju k vybornejm hodinkam :thumbsup_anim: Precisty mam zrovna dnes na ruce a od unora, co je mam, se mi ani trochu neokoukaly!

 

Věřím, já jak jsem je u Tebe na výletě do Glashutte uviděl, tak jsem z nich byl nadšený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji vám oběma k hodinkám. Dobrá volba 111 i Precista. Jak jsem byl na kávě se skalisem v červnu v Brně, tak jsem mu je v pravidelných intervalech sundával z ruky. Jo Pavčo, to je ten dárek k narozkám nebo jsi si jen udělal radost. Nomos Tangente by ti taky slušely.

 

Ale ty Precisty to bylo momentální hnutí mysli (ženy to mívají v šestinedělí, já dost často), NOMOSky jsou stále ve výhledovém plánu k mým dosti kulatým narozeninám v příštím roce, ale co člověk ví, co bude za rok.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...