Jump to content

OWG 90k

Gustaf

Recommended Posts

• Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co třeba ještě tohle? Zajímavý cifr, spona vypadá, že by se tam mohla odehrávat nějaká mikroregulace a parádní dýnko :) tady krásně do rozpočtu - https://www.wdl.sk/cs/montblanc-1858-collection-iced-sea-129371/

Akorát tam možná chybí (třeba na cifru) nějaká barvička, která by to celé oživila... ale zase barevných variant vyrábí Montblanc více ;)

Bohužel teda základ strojku obyč Sellita :(

rez_02_05_2022_10_20_29.thumb.png.2fec2d2420ad79b037772cd1dfacf109.png2.thumb.png.566c93f13edf0c92c30de7b042fdff9c.png3.thumb.png.6dd5d72641f1216d2e50e009cb068862.png

Edited by Lookyn
doplnění info

Tady není co řešit... Omega SMP.. jasná volba :) Na denní nošení, jako jediné hodinky, univerzály, čitelnost, keramika, brand atd... Moderní Bondovky jsou prostě skvěla volba, mají všechno a v inzerci se kolem kila dají sehnat..

Omega-Seamaster-Diver-300M-Co-Axial-Mast

Edited by Axel

před 46 minutami, Axel napsal:

Tady není co řešit... Omega SMP.. jasná volba :) Na denní nošení, jako jediné hodinky, univerzály, čitelnost, keramika, brand atd... Moderní Bondovky jsou prostě skvěla volba, mají všechno a v inzerci se kolem kila dají sehnat..

Omega-Seamaster-Diver-300M-Co-Axial-Mast

Tyjo jako asi jo. Daly by se tak brát, ale problém je ten, že mě nikdy moc nebraly. Ješte když dříve měly takovej ten buzna tah....

Bezpochyby jsou to supr hodinky, ale fakt mě nějak nebaví. Neviděl jsem je teda naživo....

Za mě,bych se zajel podívat na pár kousků na živo,popř. dal vedle sebe,vyzkoušel,poděkoval a nechal si ty zelený Ball. Bo OWG tady

Sent from my iPhone using Tapatalk

před 13 minutami, Juraj11 napsal:

Za mě,bych se zajel podívat na pár kousků na živo,popř. dal vedle sebe,vyzkoušel,poděkoval a nechal si ty zelený Ball. Bo OWG tadyemoji848.pngemoji1787.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

😆😆 dobře si to rozlousknul....

Typově srovnávat nejdou, asi jako den a noc.. Tudory do retra, Omegy naopak střihnutý v moderním kabátě. Tudory lepší na tahu, Bondovkám zase skvěle sekne guma :).. Otázka čistě osobních preferencí, obojí budou dobrá volba, za sebe preferuji Omegy, jejich "polárky" pak obzvlášť..  Než je zavrhneš, rozhodně se na ně zajeď kouknout  😉   

Edited by Axel

Zda Omega a nebo Tudor by pro me byla tezka volba. Ani jedno pro me nejsou srdcovky, vic se mi libi Omega, chvili jsem je ponosil, ale naprosty zklamani je pro me tah. Nezuzuje se, je moc masivni, tezkej a zpracovani taky nic moc. Treba ta potapecska extenze a mikroregulace jsou esteticky vazne neodpovidajici takovym hodinkam. Jsem presvedcenej o tom, ze na gume to budou super hodinky. Tudor jsem jen zkousel, ten tah je daleko pohodlnejsi a budou se lip nosit, Omegy jsou proti nim pomerne masivni hodinky. Ale zase u nich nedavam tu pi.u na hodinovce a fejkovy nytky na tahu.

Zvazil bych IWC pilotky, idealne Marky, sto lidi, sto chuti 🙂 

před 6 hodinami, Karussell napsal:

https://uhrforum.de/threads/iwc-377709-pilots-chronograph-full-set.547851/

Na uhrforu ted chrona 43 za 93tis🙂, nevidel bych to zas tak nerealne, pokud netrvas na novych.

Jako jo, ale to už je na mojí packu hrozně veliký... výška 15,5 a 43mm. Navíc bych chtěl tah....ale díky za tip ;)