Přejít na obsah

Hodinky na pracovišti


budo

Doporučené příspěvky

vobčas musím i něco prošťouchnout a to je pak fofr, hodinky aby pak vůbec někdo našel.

no jo cigi a "vídeňáci", ale co mi chudáci v Praze

ty jo, ja cucim! ta prvni fotka je "ilustracni foto" nebo opravdova? naprosto skvostna fotka, to teda zeru!!!

 

p.s.: dalsi moznost co se tyka hodinek by byly asi paneraie, ne? jen me to tak napadlo. kdyz jsou dobry pro instalatery... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem se náhodou zakoukal na ruku kolegy z USA ( pár nám jich sem poslali z pobočky v michigenu , prej tam kvůli krizi nemají práci ). A koukám docela pěkné hodinky ML viz foto. Dal jsem se s ním do řeči a trochu jsme do toho spadli. Zjistil jsem že je taky velký fanda do hodinek a má doma 32 kusů ( nejsem si jistý ma angličtina je fakt mizerná a domlouvali jsme se rukama nohama :).

Má prý patery Breitlingy, několik Maurice Lacroix a mlel něco o velkých diverskách Oris - nejsou to TT1 na to jsem se ptal ..... Ptal jsem se ho samozřejmě jestli to nejsou repliky-fejky na což tvrdil že ne, ale já to nejsem schopen posoudit. I když aby se mu doma válely patery origo brajtle..... ? No vlastně proč ne když na to má a a je postižen chronomagořinou. Zatím jsme se pro dnešek rozloučili s tím že až pojede domů do států udělá pár fotek a ukáže mi je.

 

Tady ty dvě momentky které jsem rychle blejsknul:

 

post-6982-1246372555.jpg

 

post-6982-1246372562.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

nejak mam tenhle tyden vintage naladu. takze od soboty nosim automaty Bulova-Caravelle z roku 1975.

 

cara_all.jpg

 

pozn.: s technickymi vykresy nedelam, strcil jsem pod hodinky tech. vykres citizenu promaster (ktere jsem nosil intenzivne na dovolene, tak ted maji chvilku klid).

 

EDIT: link

Upraveno uživatelem little_w
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...