Přejít na obsah

LED čelovky a baterky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 172
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

potřeboval bych EDC LEDku 1xAA někde okolo 1.000,- Kč, ale podmínka je koupit v Praze (do konce týdne), můžete mi dát nějaký tipy? (pročítat fotonmag je nad moje síly :)

díky!

F.

edit: představuju si něco takovýho jako je Fenix nad mým příspěvkem, jen mám odpor k zap/vyp otáčením hlavy, raděj bych nějakej gumovej knoflik

Upraveno uživatelem Filipes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do kapsy mám Led Lenser P3, ovládání jednou rukou, světla habaděj, dobrá výdrž baterky a to všechno za dobrej peníz, co více si přát :smile_anim: Já ji koupil v Africe a celej měsíc s ní hodně svítil, jedna baterka mě postačila po celou dobu. V Praze ji určitě seženeš, nebo popř. tady:

http://www.led-sklenar.cz/p-serie-profesionalni-svitilny

post-364-054117700 1332448916.jpg

post-364-019510900 1332448930.jpg

post-364-088041400 1332448937.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EagleTac je veru dobra kvalita za rozumnu cenu. Ja vlastnim EagleTac T20C2MKII, pouzivam takmer denne. Junioro ju bezne hadze o zem a este sa jej nic nestalo.

 

Rovnako dobre je aj prislusenstvo co k nej dodavaju a moznost upgradovat svetelny modul za novsi a vykonnejsi.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Po letech používání mi odešla akumulátorová svítilna kterou jsem nosil do lesa- perfektní dosvit až 1000 m sice velká ale fungovala na nabití dlouho, 2 intenzity světla silné na dálku a slabší třeba na dohledávku.

 

Kdo poradí a má s tím zkušenost co jako náhradu koupit, produktů je hafo a těžko se orientovat. Díky za rady

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běž na fotonmag fórum. Tam budeš na té správné adrese. Daleko ale nejvíc se dočteš na candlepower fóru(anglicky).

Edit, hlavně je si stanovit, jaký zdroj energie chceš používat.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běž na fotonmag fórum. Tam budeš na té správné adrese. Daleko ale nejvíc se dočteš na candlepower fóru(anglicky).

Edit, hlavně je si stanovit, jaký zdroj energie chceš používat.

 

Zatím uvažuji o této LED Lenser T7 ale dal bych přednost akumulátoru

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si koupil led cree akumulátorovou svítilnu /3.6 V/ 1600 Lm - svítí jako blázen. Koupil jsem jí na ebay : baterka, 2 články a nabíječka mně celkem přišly cca na 550,- Kč. Sice by někomu mohlo vadit, že je z Číny, ale funguje. Dále jsem tam koupil pro známého 1000 Lm svítilnu, nabíječku, 2 akumulátory, držák a dálkový vypínač - cca 780,- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě na fotonmagu se lze dočíst, že až po přeletování spojů a drátků ty čínské potvory konečně svítily zhruba podle udávaných specifikací.

Jo a doporučuju vyzkoušet zoomovací svítilny. Mě osobně to nevyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Požádal jsem spiderera ,aby mnou omylem založené duplicitní vlákno smazal,tak tedy dotaz sem.Jaku preferovat značku co se týče provedení a spolehlivosti servisu atd

 

Eagle

 

Led Lenser asi P7 nebo T7

 

Fenix snad Fenix PD32 Premium R5

 

Použití myslivost, na chatě atd

 

Požadavky- aby měla i šetrný režim ,jen na přisvicení chůze po lese v noci, dosvit stači 120-200m,. nepotřebuji barevné filtry,útočné hlavice atd

 

Lépe na 2 než 4 baterie,preference odolnosti a výdrže.

 

Cenově bych osciloval 1500- 2000

 

Díky za rady a zkušenosti

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Požádal jsem spiderera ,aby mnou omylem založené duplicitní vlákno smazal,tak tedy dotaz sem.Jaku preferovat značku co se týče provedení a spolehlivosti servisu atd...

Ja ti mozem doporucit EagleTac... Mam od nich P20C2 MKII a uplna spokojnost... Ma 3 hlavne rezimy na svietenie, maximum je (neviem to presne) nejakych 380 lumenov - dosvit cca 300 m, potom mas zakladny (cca 100 lumenov) a setriaci 8 lumenov - na svietenie pod nohy uplne staci a vydrz pri tomto rezime je podla vyrobcu viac nez 100 hodin... Baterka bezi na dve CR123, ja ju mam uz asi 5 mesiacov (je pravda ze ju nevyuzivam kazdy den), no mam v nej este len prve baterky.. Spracovanie je na vysokej urovni - vsetko sedi ako ma, ziadne ostre hrany... Ja som s nou MAXIMALNE spokojny.. V prislusenstve mas puzdro, difuzor, klips na vrecko, lanyard, a nahradny (Alebo teda vymenitelny) fosforeskujuci zadny spinac..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...