Jump to content

LED čelovky a baterky

Recommended Posts

tak uteklo pár měsíců a mám to teda fenix kompletní ... místo lampičky jsem koupil difuzor na RC11 a šmytec .... dobrý je, že na nabíjení stačí jeden kabel pro všechno .... tak zas příště :)

• Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 months later...

Vybírání čelovky je pěkný bolehlav...

Původně jsem chtěl něco jednoduchého na každodenní venčení, jednou za čas lehký běh + nějaké nárazové akce = za pár stovek vyřízeno.

No teď jsem ve stavu že určitě "potřebuju"

- červené světlo

- aspoň IPX6

- nejlépe 1x AA

- možnost akumulátoru dobíjecího přes micro USB

Aktuálně se nejvíce blíží Fenix HL35 a k tomu zvažuju tenhle set baterer Eneloop s nabíječkou https://www.kronium.cz/panasonic-bq-cc55e-4xaa-eneloop-pro/prod_1585.html

Napadá vás nějaká jiná alternativa co bude max v podobné cenové relaci?

Dík ;)

milhauszn - odpovídám trochu s křížkem po funuse, omlouvám se. Přiznám, že netuším, že RCR123 je zakázaný akumulátor. Jak jsem psal, mám na tuhle baterku 3 Fenixy - čelovku HL50, lucernu CL20 a kapesní svítilnu RC09. Všechny používám často, RC09 mám denně v pouzdru na opasku, CL20 letos už tak 8 víkendů + dovolenou, prostě kamkoliv jedeme obytnou dodávkou + když vypnou proud, svítíme s ní v baráku, musím ale podotknout, že v téhle lucerně svítím alternativně s 2x AA a RCR123, tak půl napůl. Jediné, kam jsem ji rok dával a už nedávám, je čelovka HL50. Koupil jsem totiž stejnou čelovku přítelkyni a zjistil jsem, že každá svítí jinak. Od dovozce jsem se dozvěděl, že chyba je v tom, že v jedné čelovce byla baterka CR123A a ve druhé nabíjecí RCR123. A že konkrétně v téhle svítilně nabíjecí verze být nesmí, mohlo by prý dojít k poškození svítilny. Naštěstí u mne k poškození nedošlo, ale dávám už jen CR123A. Takže opravdu intenzivně používám s RCR123 pouze nabíjecí svítilnu RC09, aku se nabíjí přímo ve svítilně přes magnetický konektor. 

• 3 years later...

Sice se to řešilo u nožů, ale myslím, že to Bert promazal, jak byl předvánoční hype na Fenix E03R tak jsem bral 3 a u jedné mi stále svítí zelená led na čudlíku a bílé světlo má jen 2 výkony, takže je to nejspíš na reklamaci, co?

už jsem hodil reklamaci, jinak jak píšeš, super baterka na klíče s mega výkonem