Jump to content

Nejlepší GADA watch

Recommended Posts

@actionman1 tyjo o shadow date jsem nevěděl, to by mi asi vadilo :D moc díky :) 

@Willie McBride velikosti se určitě neboj, já sám mám ruku 18 cm a jsem i celkem dost namakanej a s tim integrovanym tahem je to až moc. Osobně bych volil ideálně tak 37-38. Paní je modelka, takže se pohybuju v těhdle “uměleckejch” kruzích, kde už si ani skoro nemůžu vzít nic většího než 38mm, jelikož když si vezmu něco většího než toto, tak hned všichni koukají ve smyslu “to je jako rok 2010 ala diesel watch?” :D samozřejmně záleží, u starších lidí jsou i větší hodinky tolerovány, jelikož na malé hodinky často nevidí a potřebují tak větší. Taky záleží kde se pohybuješ, pokud v okolí pražských fashion kde je všem 20-30 let, tak už si dneska ani větší hodiny vzít nemůžeš aby na tebe nekoukali jako na sedláka :D za poslední 2-3 roky mi to už přijde úplný extrém, jak se doba proměnila.

Rozhodování jinak nebude lehké, já už to úplně vidím, jal nakonec skončím u Royal Oaků 🫠

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@watchboy ja mám najmenšie hodinky 40mm oblekovky, RLX DJ a AP RO mám 41mm (len preto, že väčšia nerobia 😄 ) a potom väčšinu 44mm. Neriešim, kto na mňa ako pozerá, proste mi tie hodinky nesedia. No nakoľko som už asi starý fas a mám bližšie do hrobu, ako od narodenia, tak možno je to tým. No keď som chcel Omegy Seamastery 42mm, tak sme sa na predajni všetci zhodli, že je to malé a išiel som radšej do 44mm verzie. Ale to je vec zvyku.

Inak Royal Oak nebudú zlá voľba, 😉 no ešte zváž aj VC Overseas 😄 

jinak já jako GADA hodinky(slyšel jsem ten termín poprvé) ta vyberu něco jako Seiko Astron SSJ007, 39mm, 12,3mm na výšku, titan, 200WR, GPS a Solár

a můžeš je prakticky kdekoliv na světě vytáhnout na ruku a půjdou vždycky přesně, včetně datumu

seiko-astron-gps-solar-ssj007j1_217531_2

Edited by pebe

před 12 minutami, pebe napsal:

jinak já jako GADA hodinky(slyšel jsem ten termín poprvé) ta vyberu něco jako Seiko Astron SSJ007, 39mm, 12,3mm na výšku, titan, 200WR, GPS a Solár

a můžeš je prakticky kdekoliv na světě vytáhnout na ruku a půjdou vždycky přesně, včetně datumu

seiko-astron-gps-solar-ssj007j1_217531_2

Ty jsou cool!

Měl bych také jeden návrh: Frederique Constant Classics Carrée Automatic FC-303V4C4.

Jsou příjemně malé, průměr 30 mm, tloušťka 10 mm. Sice mají datumovku, ale nezdá se nějak rušivá.

frederique-constant-classics-carree-automatic-fc-303v4c4_243680_339491.jpg

frederique-constant-classics-carree-automatic-fc-303v4c4_243680_339492.jpg

Děkuji děkuji, bohužel datumovka je u mě na těhdle hodinkách no go.

@dragys27 ty určitě ne, nedokážu si představit vzít si je k šortkám. To jsou za mě echt oblekovky, navíc předpokládám, že wr bude klasická 30m a tah je také podmínkou. Na této pozici mám teď Cartier Tank a jsem spokojen :) 

@watchboy Tak to se ani nedivím. 🙂

Na tu podminku s kovovým náramkem jsem v zápalu boje zapomněl, pardon. ☺

Ještě mě napadají Orient Star Contemporary v průměru 39 mm a bez datumovky. Jsou i v různých barvách...

Sice je to lehce přes 50 ale okolo 52-55 (když máš štěstí) jsi schopný sehnat BB58. A to jsou nejlepší GADA hodinky.  Malý diametr, jsou nízký, tah se zúžuje a dokonce ani datumovka tam neni.