Přejít na obsah

Prestiž značek


Kev

Anketa ohledne tvorby pyramidy hodinarskych znacek  

479 hlasů

  1. 1. Chcete vytvaret pyramidu znacek?

    • Ano
      408
    • Nevim
      33
    • Ne
      41
  2. 2. Pokud ano, podle ceho chcete pyramidu vytvorit?

    • Podle ceny (prumerne/maximalni/minimalni)
      22
    • Podle historie dane znacky
      30
    • Podle inovaci, ziskanych patentu a novych reseni/materialu
      52
    • Podle kombinace toho vseho dohromady
      343
    • Nevim/Je mi to jedno hlavne ze neco budeme mit..
      35

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Myslím, že něco takového tvořit nemá smysl, je těch žebříčků celá řada a každý má své příznivce i odpůrce....

 

Každopádně žebříček je to zajímavý :)

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Zdrávím, podle data přihlášení vidíte, že jsem spíš čtenářem než přispívatalem do tohoto fóra. Narazil jsem na zajímavé porovnání.http://www.watchesranking.com/brand/ranking.jsp?type=1

PS. Omlouvám se, jestli to tu už někdy bylo.

Ještě to tu nebylo, myslím. Zajímavé srovnání, i když některá hodnocení jsou na pováženou. Třeba známost - rozpoznatelnost značek, U Rolexu a Omega nejvyšší, což je v pořádku, ale u Breitling a Seiko mi přijde silně podhodnocená. S první stranou žebříčku souhlasím, jen bych AP a L&S posunul výš. Ještě pořádný odkaz.:)

 

Možná bychom mohli něco podobného udělat na Chronomagu, líbí se mi hodnocení podle více parametrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

A úplná blbost je brát v úvahu nějakou tradici a historii. Tohle nemá s mechanikou nic společného.

Hele Aldo, nech toho aspoň o Vánocích. Že Damasko žádnou dlouhou tradici a historii nemá, neznamená, že to není hledisko při posuzování značky. Naopak je! A netýká se to jen hodinek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Přál bych si aby byly vymazány všechny moje příspěvky, fotky, prostě vše. S tímto podělaným fórem končím. A nejlépe i můj účet. Vše smazat.

 

ser se na to a dej si jointa :D

 

 

jinak ta "tabulka", "pyramida" nebo co to je Kamile je husťoučká - Jacob & Co. před panerai, omegou a já nevím čím vším = to je vypovídající - muhehe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja by som povedal, ze kazda pyramida ktora vznikne bude postavena na tak subjektivnom pristupe, ze bude mat minimalnu vypovednu hodnotu. mozno by sa dala vytvorit nejaka silna 5-10 clenna skupina ale hodinarskych firiem a jednotlivcov je a bolo tolko, ze to proste asi nejde.

 

 

no a ten flame si nechajte na obdobie po sviatkoch :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přál bych si aby byly vymazány všechny moje příspěvky, fotky, prostě vše. S tímto podělaným fórem končím. A nejlépe i můj účet. Vše smazat.

 

Jasne, nerozciluj se hned :) Jsi prosluly fanaticky uctivac (to nemyslim zle) teto znacky tak se nediv , ze vsechny tve prispevky k ni budou vztahovany....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to trochu divný, když má Franck Muller větší Recognition než GP, JLC, IWC a další. Nějaké opravdu super vypovídající pořadí asi sestavit nepůjde. Nebo jo? Výzva? :)

 

Alda: Začal si s tím ale sám... Tradice a historie hrají sakra roli, nejenom u hodinek. Kdyby tomu tak nebylo, tak si všichni kupujem Sinny apod.

 

Sakra lidi, jsou Vánoce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přál bych si aby byly vymazány všechny moje příspěvky, fotky, prostě vše. S tímto podělaným fórem končím. A nejlépe i můj účet. Vše smazat.

 

 

Čéče neblbni. Máš rád hodinky, tak to zkus povýšit nad momentální rozpoložení, neurážej se a nikam nechoď. Každej to tu občas za něco slízne.Svůj mediální obraz jsi si vytvořil sám a pouze sklízíš ovoce své práce. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Čéče neblbni. Máš rád hodinky, tak to zkus povýšit nad momentální rozpoložení, neurážej se a nikam nechoď. Každej to tu občas za něco slízne.Svůj mediální obraz jsi si vytvořil sám a pouze sklízíš ovoce své práce. ;)

 

jakejpak mediální obraz čéče, píše jenom o tom co tady 95% lidí nikdy nevidělo a proto na to plivou - rolex,omegu i breitling ....... můžeš olizovat u každý výlohy a proto se najde i víc kývalů a přisluhovačů těchto značek = to je celej příběh :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakejpak mediální obraz čéče, píše jenom o tom co tady 95% lidí nikdy nevidělo a proto na to plivou - rolex,omegu i breitling ....... můžeš olizovat u každý výlohy a proto se najde i víc kývalů a přisluhovačů těchto značek = to je celej příběh :smile_anim:

 

 

ser se na to a dej si jointa :D

 

Nemáme všichni takový štěstí jako ty, že už jsme došli až na konec cesty a prozřeli. ;)

Každej ať si udělá názor sám, já jen napsal ten svůj. Nechci aby Alda odcházel a už vůbec ne kvůli tomu, že si z něj někdo trochu střílí.

Podstata přeci není v tom o čem psal, ale jak a v jakých vláknech. Vím, že to víš a jen prudíš a je mi to buřt. Hezký den.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

ser se na to a dej si jointa :D

 

Nemáme všichni takový štěstí jako ty, že už jsme došli až na konec cesty a prozřeli. ;) Každej ať si udělá názor sám, já jen napsal ten svůj. Nechci aby Alda odcházel a už vůbec ne kvůli tomu, že

si z něj někdo trochu střílí. Podstata přeci není v tom o čem psal, ale jak a v jakých vláknech. Vím, že to víš a jen prudíš a je mi to buřt. Hezký den.

 

heh

 

psal jen to co je pravda, žádná lež, výmysl a nepravda - a že ho ty hodinky baví ? noa co - tak tady budu psát "jéžíš to sem čekal že tady zase bude tahle fotka" - já teda jenom zírám, nicméně vpořádku :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem oživoval toto vlákno, tušil jsem, že rozproudí diskuzi, ale úplně jiného druhu. Mimichodem, může mi někdo sdělit něco bližšího o značce Geneve, která je uvedena na straně 3? Myslím si, že luxusnost a cenu získává pouze tím, že většina modelů je zlatých. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a už vůbec ne kvůli tomu, že si z něj někdo trochu střílí.

Ale ja si z Aldy nestrilel, myslel jsem to vazne - proste jsem si rikal (vzhledem k tomu jak ho znam tady na foru), ze to bere ve vztahu k Damasku. Myslim ,ze jsem na nej nijak neutocil - a urcite nechci aby odchazel. Jestli jsem se ho nejak dotknul , tak se omlouvam. Jinak Damaska jsem v ruce mel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že luxusnost a cenu získává pouze tím, že většina modelů je zlatých. Díky.

 

Tak umístění odpovídá jejich hodnocení, k tomu stačí přece si přečíst jakým výpočtem k tomu došli. Je jasné, že cena je jedním z důležitých parametrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...