Přejít na obsah

Prestiž značek


Kev

Anketa ohledne tvorby pyramidy hodinarskych znacek  

479 hlasů

  1. 1. Chcete vytvaret pyramidu znacek?

    • Ano
      408
    • Nevim
      33
    • Ne
      41
  2. 2. Pokud ano, podle ceho chcete pyramidu vytvorit?

    • Podle ceny (prumerne/maximalni/minimalni)
      22
    • Podle historie dane znacky
      30
    • Podle inovaci, ziskanych patentu a novych reseni/materialu
      52
    • Podle kombinace toho vseho dohromady
      343
    • Nevim/Je mi to jedno hlavne ze neco budeme mit..
      35

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

já je mám  vede sebe-Nomos jako oblekovky a Damasko toolwatche, obojí levné, super nápadité a přitom nenápadné a dost dobře provedené, přesně pro svůj účel.

Mě třeba připadá nabídka Nomosu mnohem víc friendly a jejich inhousy mi dávají větší smysl, vteřinovka na 6 s datem na 6 mi přijde jako mnohem rozumnější a esteticky lepší řešení. Je to samozřejmě subjektivní ale po vzhledové stránce jsou Nomos Ahoi Atlantic ideální krásné hodinky kamkoliv:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

..je to rozhodne mensi sajrajt ako tvoje SZ.

 

 

Pamet mi uz asi moc neslouzi, tak jsem se musel podivat, co jsem psal a notno podotknout, ze nepadlo ani jedno prirovnani k dobytku apod., takze bych to moc nedramatizoval. Jen jsem ve vsi slusnosti reagoval na tvoje bludy v prislusnem vlakne.

 

 

...nevím přesně, jak to myslíš. Nevím taky, kdo kydá na Rolex. U mne je Rolex hodinářská firma, která dělá supr hodinky a má famózní marketing. Jedna z mála si je dělá komplet sama, jejich kalibry jsou bytelné atd...to padlo mockrát. Zároveň si ale dovoluji postavit INHOUSE kalibr Damaska  a pouzdro úplně v klidu na úroveň Rolex. Čas ukáže, jestli právem nebo ne. Tohle není kydání. Úhlů pohledů je vždy více.

Souhlasim kolego. Vsak ja mam rad vsechny hodinky (mimo GS na baterku :D ). :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudeš. Já píšu, že se mi nelíbí a ne, že každej, kdo by je bral, je blb.

 

Pro mě je GS na okraji zájmu, ale určitě časem dozraju a něco si pořídím....občas na eBayi  koukám na vintážní GS. Dopadne to tak, že to jednou přeženu s Jamesonem a nějaký vydražím... :)

Pořád mi ta prestiž v souvislosti s nošením hodinek nejde do hlavy. Pokud už s touto "veličinou" manipulujeme ...jak by to bylo u GS? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Pro mě je GS na okraji zájmu, ale určitě časem dozraju a něco si pořídím....občas na eBayi  koukám na vintážní GS. Dopadne to tak, že to jednou přeženu s Jamesonem a nějaký vydražím... :)

Pořád mi ta prestiž v souvislosti s nošením hodinek nejde do hlavy. Pokud už s touto "veličinou" manipulujeme ...jak by to bylo u GS? 

Pro mě jsou to Seiko, takže prestiž nula, ale v případě GS perfektní kvalita. Jinak ta prestiž,... tady na foru je to nesmysl. Možná to ale funguje mezi lidmi, co chodí hůlkovat a procházet se na loučku, nevim... Já s tim doma, v práci, na rybách, ani při dalších venkovních aktivitách dojem neudělam, i kdybych měl Pateky s turbem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě jsou to Seiko, takže prestiž nula, ale v případě GS perfektní kvalita. Jinak ta prestiž,... tady na foru je to nesmysl. Možná to ale funguje mezi lidmi, co chodí hůlkovat a procházet se na loučku, nevim... Já s tim doma, v práci, na rybách, ani při dalších venkovních aktivitách dojem neudělam, i kdybych měl Pateky s turbem.

 

A ty potrebyjes hodinkama delat dojem na nekoho jinyho?:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

A ty potrebyjes hodinkama delat dojem na nekoho jinyho?:-D

Ne, jen vysvetluju, co pro me spojeni prestiz - hodinky znamena. Ale vidim na konci dvojtecku, minus a velky d, tak to je asi sranda dotaz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro laika má zvuk a prestiž Rolex a Omega. Taková je má zkušenost s lidmi hodinkami nepolíbenými.

 

Pyramida prestiže podle mě:

1. Patek

2. Lange

3. Vacheron

4. JLC

5. AP

 

Kdybych na to měl, koupím si Langeho k obleku a na volný čas PP Nautilus a jednoduchý klasický AP Royal OaK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proto obdivuju nekoho,kdo proda za kilo(prehanim) IWC a pusti se do "neznama"...do inhouse kalibru,kterej ma kratkou historii,technicky dokonalej servis,nicmene i tak do toho jde...spoustu ale.Tak to ma vypadat na fandovskym foru,vsichni,nebo minimalne majorita,tu milujeme hodinky...ale todle je pionýr...a verim,ze investice do vlastniho kalibru se Konradovi bohate vrati..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Pamet mi uz asi moc neslouzi, tak jsem se musel podivat, co jsem psal a notno podotknout, ze nepadlo ani jedno prirovnani k dobytku apod., takze bych to moc nedramatizoval. Jen jsem ve vsi slusnosti reagoval na tvoje bludy v prislusnem vlakne.

 

kvalita a povaha nazoru ci myslienky nijako nesuvisi s pouzitym slovnikom. Tolko k tvojim SZ.

 

napriklad nazyvas moje nazory bludmi. Mne to ako slusna debata nepripada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolex, Omega, Breitling a este trochu Hujer, to su znacky ktore v CR hodinkami nepoznamenani ludia ako tak poznaju a povazuju za "lepsie hodinky". Aspon taka je moja skusenost..... Rolex pretoze Rolex. Omega pretoze Bond. Breitling uprimne neviem. A Hujer, tam si tiez nie som isty, ale mam taky dojem, ze sa tu asi dali za komarov pomerne lahko zohnat, teda samo ked na to clovek mal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...