Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Pastrami, dopadlo to dobře. Netrefil jsem v obchodě kus hrudího, ale jen nařezané kusy napříč i s kostí (viz. foto u uzeného masa výše, nad prkénkem). Kosti jsem použil na polévku a kousky masa na pastrami. Kus vcelku by byl vhodnější, to je bez debat. Nicméně jde to. Naloženo do láku, ponecháno 9 dní v lednici. Postup i recept dle Cuketky (děkuji!). Tedy skoro, lák jsem nevařil, dal jsem do misky maso a koření, zalil ledovou vodou, zatížil talířkem, přikryl fólií a ponechal osudu.

Osušeno, obaleno v pepři a koriandru.

20200727_113530_copy_1371x1761.thumb.jpg.e889ce42b5012d860c840401a3e66d05.jpg

Vyuzeno 3 hodiny. Maso se pekelně scvrklo teda :D Po vytažení z udírny je maso tvrdé jak šutr, ještě mi dva kousky líznul plamen jak zahořely piliny. Tak jsem to vychladlé dal na dva dny do lednice, a dostal jsem se k němu až dneska.

20200727_113630_copy_1296x1783.thumb.jpg.1e2bea1341d108b47c84347f79b69d66.jpg

 

Uvařeno hodinu v papiňáku. Ta barva je fakt taková, neskutečný. Neřekl bych že lednicový odpočinek po uzení udělal cokoliv, takže ok.

20200727_113448.thumb.jpg.41a91d9d8a6cdf38a0bd3049e7559b96.jpg

 

A šup do sendviče :)

20200727_113353.thumb.jpg.1f898e34f596601f5a8d2ffda97fbf79.jpg

 

Maso se skoro rozpadá, takže menší kousky o chvíli méně vařit a je to. Taky ty menší kousky jsou obalené kořením ze všech stran, první a poslední odkrojek jsou moc ostré po pepři. 

Určitě doporučuji vyzkoušet. Uzení se dá udělat podomácku v troubě nebo na grilu. Papiňák jsem si půjčoval pod příslibem ochutnávky hotového výrobku. Chyba, musím se tedy dělit :D

Upraveno uživatelem Tom4
typo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tom4 napsal:

Pastrami, dopadlo to dobře. Netrefil jsem v obchodě kus hrudího, ale jen nařezané kusy napříč i s kostí (viz. foto u uzeného masa výše, nad prkénkem). Kosti jsem použil na polévku a kousky masa na pastrami. Kus vcelku by byl vhodnější, to je bez debat. Nicméně jde to. Naloženo do láku, ponecháno 9 dní v lednici. Postup i recept dle Cuketky (děkuji!). Tedy skoro, lák jsem nevařil, dal jsem do misky maso a koření, zalil ledovou vodou, zatížil talířkem, přikryl fólií a ponechal osudu.

Osušeno, obaleno v pepři a koriandru.

20200727_113530_copy_1371x1761.thumb.jpg.e889ce42b5012d860c840401a3e66d05.jpg

Vyuzeno 3 hodiny. Maso se pekelně scvrklo teda :D Po vytažení z udírny je maso tvrdé jak šutr, ještě mi dva kousky líznul plamen jak zahořely piliny. Tak jsem to vychladlé dal na dva dny do lednice, a dostal jsem se k němu až dneska.

20200727_113630_copy_1296x1783.thumb.jpg.1e2bea1341d108b47c84347f79b69d66.jpg

 

Uvařeno hodinu v papiňáku. Ta barva je fakt taková, neskutečný. Neřekl bych že lednicový odpočinek po uzení udělal cokoliv, takže ok.

20200727_113448.thumb.jpg.41a91d9d8a6cdf38a0bd3049e7559b96.jpg

 

A šup do sendviče :)

20200727_113353.thumb.jpg.1f898e34f596601f5a8d2ffda97fbf79.jpg

 

Maso se skoro rozpadá, takže menší kousky o chvíli méně vařit a je to. Taky ty menší kousky jsou obalené kořením ze všech stran, první a poslední odkrojek jsou moc ostré po pepři. 

Určitě doporučuji vyzkoušet. Uzení se dá udělat podomácku v troubě nebo na grilu. Papiňák jsem si půjčoval pod příslibem ochutnávky hotového výrobku. Chyba, musím se tedy dělit :D

Megaaaa mrda!!! Super a tohle musim definitivne zkusit!!! Diky moc a nechte si chutnat- teda estli este neco zbylo🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, nebyl jsem si s tím jistej, ale je to de facto blbuvzdorný. Dokonce i desetiletý dítě tvrdí že to budeme dělat častěji  :D

Jiank nahoře vidím cibulák, prostě to má něco do sebe :)

Maxel, pečeš to takhle na amerikách nebo je arange na foto? Mě kuřecí roláda rozčiluje že je suchá, něco pomůže peceniv takovém to pečícím sáčku, ale chystamse udělat plněnou mletým masem a udělat ji sousvide a pak jen dopéct barvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se zkušenějších - koupil jsem sousvide tyč (vakuovačku jsem dostal, tak mě to aspoň nakoplo ji objednat 😄). Mám doma celé kuře, dají se ve vakuu uvařit i stehna (jak dlouho, na kolik?). Zatím jsem neměl tolik času zkoušet, dělal jsem jen krkovici na 58st a 2h.

A další dotaz jestli nemá někdo osvědčenej recept na nakládané okurky? V rodině už se nedělají, tak se mi zastesklo a napadlo mě je udělat :) Moc díky za každou radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Jery napsal:



A další dotaz jestli nemá někdo osvědčenej recept na nakládané okurky? V rodině už se nedělají, tak se mi zastesklo a napadlo mě je udělat :) Moc díky za každou radu!

Na zítra mám objednaných 20 kilo okurek a už se těším až budou zavařený ve sklepě, vloni jsem to podcenil a dávno došly :(

Používám nálev a koření do sklenic, viz. tento, je to z knížky z 80-tých let a není na tom důvod cokoliv dělat jinak. Takhle si je pamatuju od dětství :)

 

 

20200728_065217.jpg

20200728_065200.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, nebyl jsem si s tím jistej, ale je to de facto blbuvzdorný. Dokonce i desetiletý dítě tvrdí že to budeme dělat častěji  Jiank nahoře vidím cibulák, prostě to má něco do sebe

Maxel, pečeš to takhle na amerikách nebo je arange na foto? Mě kuřecí roláda rozčiluje že je suchá, něco pomůže peceniv takovém to pečícím sáčku, ale chystamse udělat plněnou mletým masem a udělat ji sousvide a pak jen dopéct barvu.

 

 

Postupoval jsem následovně.

Roládu jsem smotal den předem do několika vrstev alobalu, a nechal přes noc odpočnout v lednici.

V den D jsem to takhle lípnul na pekáč, a vedle dal syrové okořeněné brambory taky v alobalu.

Po hodině pečení na cca 170st. jsem obé vybalil, vrátil na pekáč a dopekl na barvu pod grilem na 200st. Přitom jsem kůži potíral rostliným olejem, a vyšla pěkně křupavá.

Maso nebylo vůbec suché, a zároveň pustilo šťávku do brambor.

Lambáda.

 

Posledně jsem to taky zkoušel sous vide, a zcela upřímně — nepoznal jsem rozdíl oproti postupu výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...