Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Chlape už se nám vrať - při pohledu na to vysušený blitský zoufalství se mi nechce znásilnit ledničku, ale umřít...  :skull:

Vlastně nikdy jsem tam nedokázal pochopit, jak ostrovní mantáci ve své tradiční kuchyni dokážou znehonotit i ty nejkvalitnější suroviny - takže se pak musí dojídat v pajzlech provozovaných frantíkama/italama/pakistáncema/číňanama, nebo konzumovat instantní Tricatel ze supermarketu  :sick01:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voctový brambůrky jsou asi jako marmite co ? Buď je miluješ nebo je nemůžeš ani cejtit :-) 

žena je baštila, když byla těhotná, chodily mi kvůli toho balíčky Walkers z UK, teď si je nedá ani náhodou :D

Upraveno uživatelem TomCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to tady trochu vyvážím. :)

 

Octové brambůrky a pooctované hranolky jsou fakt dobrota.

Sice jsem na začátku byl taky skeptik a chuť byla příliš "jiná", ale pak jsem tomu přišel dost výrazně na kloub. Stejné to bylo s Marmite.

 

Je třeba zdůraznit, že ocet je v Anglii něco jiného, než u nás.

Používají převážně ocet sladový, jeho chuť je trochu jiná a nalít na hranolky náš kvasný (lihový) by nebylo úplně to samé.

 

A ano, buď ty dvě věci miluješ, nebo nenávidíš!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to mám tak půl na půl, octový brambůrky jsem po prvním ochutnání prohlásil za nepoživatelnej humus, postupně jsem si zvyknul, po příjezdu z UK jsem to doma jedl sám a i dneska si je klidně dám, ale marmite prostě nemůžu ani cejtit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakej si bral? českej nebo irskej? už sem an ně taky koukal, dalo se to jíst?

Bral jsem českej. Už jsem je párkrát kupoval a jsou v pohodě. Dělal jsem ho jen 2 min z každé strany a pak posolil, posypal zeleným pepřem a šoupnul v alobalu na 5 minut odpočinout do teplé trouby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bral jsem českej. Už jsem je párkrát kupoval a jsou v pohodě. Dělal jsem ho jen 2 min z každé strany a pak posolil, posypal zeleným pepřem a šoupnul v alobalu na 5 minut odpočinout do teplé trouby.

 

ja bral v prubehu prazdnin ty irske, byly super, ted cca 3 tydny zpet ten cesky a bylo to zklamani - byla to hrozna zvykacka, asi naka blba krava :crybaby:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závěr z toho je jasný, jsem těhotný. Což taky vysvětluje mou současnou siluetu.

Tak to bud rad, ze "jen tehotny"...

Tohle vlakno mi byl cert dluzen, a moje silueta vypada, ze brzy "porodim" boiler.

Dycky tu vecer nakouknu a pak vyluxuju lednicku a spajz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...