Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Tak hotovo, ja snedl ten menší, míň prorostlý, jsem mrtvej, naše robě ve vývinu vdechlo půl kila hovězího, hranolky, coleslaw a tváří se, že slušná večeře, ale nic převratného

 

f9d407bf5a3d518b385faa025d731bd1.jpg

 

7e8f7b78bcbe88afdb9876b37513cba4.jpg

 

9cf7f1dde3d0b2bc21d4f0ec7cd0c876.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve vedlejším vlákně o obžerství se probírá "efekt honění chuti"... no tak se koukněme jak to dopadne když se během chystání jídla změní chuť:

post-18308-0-20039900-1521985148_thumb.jpg

...sous-vide dogrilované trhané vepřo, nasucho osmažené bramborové knedlo a slaninové červené zélo - překvapivě chutná kombinace, dokonce i ta moje neustále si vymrčující pubina (dcera) vylízala talíř. HLAD je beztak ten nejlepší kuchař...  :cheff:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O vikendu jsem navaril polevku Pho, idealni jidlo, kdyz je venku ten studeny humus. Kotel cerstve zeleniny, koreni, bylinek a chilli papricek :)

Pecka zrovna dneska na obědě jsem jí měl a říkal, že jí musím taky někdy doma zkusit. Pho Bo miluju.

 

A teď pro pobavení. Já měl včera chuť na něco na styl Kung pao, tak jsem si nakoupil suroviny. Jenže když jsem došel domů, tak jsem dospěl k názoru, že už mám docela hlad a nechce se mi čekat na rýži. Udělám tedy noky se špenátem,česnekem, smetanou, kuřecím masem atd... No ale když už jsem kupoval arašídy na kung pao a měl na ně chuť, tak jsem to tam jebnul taky :D Musím říct, že mi to fakt chutnalo a to normálně babicovské recepty moc nemusím :)

post-22755-0-52446000-1522068903_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...