Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

KitchenAid je best. Mame "vanilkovej" a asi hobby, pac tam nemame tu paku :)

Hobby to asi nebude, je iba mensi s vyklapacim ramenom. Ten moj tam ma tu paku na zodvihnutie misy. Kedze som ho chcela hlavne na vacsie mnozstvo hutnejsieho cesta, tak som volila ten vacsi/vykonnejsi, ale ten mensi je zasa vacsi fesak ;-)

 

15eb618ff0f8f96db0c409458e10cea0.jpg

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Králik hodně pěkně!

 

U nás se dneska low-carb opět moc nepovedlo. Ačkoliv jak co - když odmyslim krokety (co byly jen pro drahou), tak zbytek v rámci main dish gut. Čína s vepřovou panou, zázvorem a koriandrem.

 

54230bf101989b464fca22f55c49a6ed.jpg

 

Čololádovej koláč s mandlema je vhajzlu, jasně. Ikdyž... cukr jen v sušenkách na korpus (kerej se mi stejně přilepil na formu) a na ozdobu. Nic. To nevokecam :D

 

944bc00434c6df75710911c8322e8916.jpg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnesk poprvé "válel" sushi. Celá tahle paráda je ze "sushi kitu" z Lidlu (krom avokáda a toho uzenýho lososa na plátky...)

Docela mě to bavilo. Přítelkyně si pošmákla. Já se na to jen koukal - s tou řasou mi to vůbec nejede. 

post-23279-0-19328300-1547914642_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hola, jdu s dotazem.

Po shlédnutí tohoto videa 

jsem začal shánět tyto pytle https://amzn.to/2FLDgQM na staření masa(igelit pustí vodu ven, ale nepustí nic dovnitř).

Bohužel nemůžu nic najít a už nevím, jak jinak zadat dotaz do vyhledávače. Z amazonu mi to do čr nepošlou a z origo shopu je pošta 35 USD. 

Nevíte jestli se dá něco podobnýho sehnat v čechách?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem tady zahlídnul sushi tak se opičím, po včerejším popíjení nemám buňky na nic složitého na vaření.

 

post-49277-0-03464400-1547991383_thumb.jpg

 

a na hodinkovou fotku jsem samozřejmě taky nezapomněl ;)

 

 

post-49277-0-49369000-1547991447_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sushi level: master splinter

 

Krása. Jedno z mých nejob jídel. A kupodivu jsem domácí ještě nezkoušel. Musim napravit.

 

Pane mistr, nějaké tipy & triky?

 

Já dneska další experiment - kebab pizza. Neboli tortilla místo těsta, rajčatový základ, chedar & gouda najemno, kebab (krůtí) maso, cibule, jalapeňo (volitelně), ementál nahrubo. Do trouby pod gril, 200st. na 10min. Nakonec zakápnout jogurtovým dresinkem a posypat jarní cibulkou. Baaaašta jaxviňa!

 

PS: maso i cibule opečené na pánvy zvlášť

 

eb2a37fe98148121574faffbd13d786e.jpg

 

644ec0183e1c31c3ba57663b5a7f26b5.jpg

 

9f463d8b032e79eabf1ccf994587a3df.jpg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta pizza vypadá fakt nádherně! Neměl bys v kapse, prosím, osvědčený recept na utopence? :-)

Utopence dělá luxusní roura74, tuším recepis tu dával. Inu, na sedlo se nezapomíná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaaaj, legendární půlnoční rourovo utopenci! Skvěle :)

Hoď pls obnovený recept, zítra si taky flašu naložim.

 

PS: konečně si zpět, byla to doba

 

Já jsem tu pořád. Ale spíš tu jen čtu. Nějak nestíhám. ;-)

 

Recept na utopence https://recepty.vareni.cz/rychli-pikantni-utopenci/'> https://recepty.vareni.cz/rychli-pikantni-utopenci/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajne, díky pane!

A koukej taky občas krom čtení něco postnout ;)

 

Jinak jak už padlo, na utopence je tu kofr roura. Já můžu hodit do placu hermoše - taky bašta. Doporučuju kombinovat klasickej hermelín s hermadurem. Boží.

 

//edit: To druhý je GIF, ale nvm proč nefachá...

 

ac82c379431feb6f13c3d7c6d5184c30.jpg

 

92ad6bfc5040af733037f5b86c7a1f5e.jpg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu jinej ceasar - krevety, avokádo, chilli. Fajnová kombinace.

No to ti z toho cézara moc nezůstalo... V podstatě to s cezarem už nemá vůbec nic společného. To se to klidně mohlo jmenovat trochu jinej guláš :-)

Ale kombinace jinak fajnová... Dal bych si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jaké kupujete krevety? Mražené či čerstvé (Makro)? Je mi jasné, že spousta "čerstvých" v supermarketech je v podstatě defrost. Jde mi hlavně o případný rozdíl v chuti no a hlavně abych se z mražených nepo*ral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...