Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Já si koupil tuhle v Makru čerstvý, 500g a byla s tím strašná prcačka. Ale furt lepší než mražený z Lídlu - pěkná krabička, vč. nějaký vomáčky (ta byla vedle) a ve finále tam bylo cca 50g krevet nacucanejch vodou. Prej akce za 130,-Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já beru buď mražený v Tescu, když maj kilovej (myslim) pytel už vyloupanejch větších (ne tygřích) za 399kč. Nebo Globus rybí pult a tam pak ty tygří jako má montemar hore ? dražší, ale chuťově bomba. Hoď k tomu pár hřebenatek a mušlí, a budou boule až za ušima ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrazeny beru v sape, maj ceny za vetsi za 280/kg, velky za 350/kg, beru bez hlavy ale v krunyri, vyloupu a necham jen vocas za kterej to chytnes, kdyz to jis, ty vyloupany jsou nejvetsi sracka a nasaknou nejvic vodu... lidl a morsky potvory to je velkej pruser;?((

Makro ma vicemene to stejny co v ty sape, ale 20-30% drazsi, to mam vodzkouseny.

Cerstvy nevareny vsude vetsinou rozmrazeny, ty real cerstvy poznas vzdy podle ceny;-) min 500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díkes. Zcela správně, kocour je zpět v kurníku.

Akorát to nebyla jednorázkovka a tak si tu ode mě odpočnete s jistotou vlivu výření muších křídel na otáčení zeměkoule pravidelně od úterý do čtvrtka :)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...