Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Hele je to jednoduchý, potřebuješ:

Cca půl kila polohrubý mouky

cca 20g droždí

cca 7-8 lžic rozpuštěnýho másla

10g soli

10g cukru

250ml vlažný vody

1 vejce, hrubou sůl, rozmarýn a kmín

 

Droždí rozpustíš ve vlažný vodě, dáš cca půlku mouky se solí a cukrem, uhňácáš základ, postupně přidáš zbylou mouku a máslo. Mě to vyšlo na cca 480g mouky, musíš podle voka, aby to nebylo lepivý. Moc to nehníst, bo gluten. Pak to hodíš do mísy, dáš na teplý místo na 1,5-2h, každou půlhodinu to párkrát přeložíš, mělo by to nabejt tak 3x.

 

Pak z toho uděláš 10 kuliček, ty necháš tak 10min odpočinout, rozválíš do troujúhelníků, sroluješ tak do 30cm, hodíš na plech s pečákem (mě se jich vejde 5 na plech), potřeš vodou a přikreješ na 3/4 hodiny folií, rozpálíš troubu na 250 (záleží na troubě, u mě na 270), dáš dolu do trouby malej pekáček s vodou kvůli vlhkosti, potřeš rohle rozšlehanym vejcem, posypeš hrubou solí a bylinkama, pečeš 15min do zlatova.

 

thats it :)

 

Kdybys chtěl nadejchanější, tak použiješ celou kostku droždí. Samozřejmě lepčí je kvásek, ale ten běžně neživim a s tim droždim to funguje oukej.

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele je to jednoduchý, potřebuješ:

thats it :)

 

Kdybys chtěl nadejchanější, tak použiješ celou kostku droždí. Samozřejmě lepčí je kvásek, ale ten běžně neživim a s tim droždim to funguje oukej.

 

Paráda,

díky moc, vyzkouším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..   koukam ted na vareni s hestonem blumenthalem https://imnam.cz/zcela-novy-koncept-vareni-na-mnam-tv-molekularni-kuchyne/

.. zajimavy... :) ... tak jsem i mrknul na stranky ty jeho tucny kachnicky https://www.thefatduck.co.uk 

.. oteviraci doba 12-13.15 a 19-20.15.. hmm, hodina na nekolikachodovy menu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlezl jsem do skleníku pro posledních pár paprik a ředkviček, a mezi tím se tam objevilo pár snítek kopru co vzešel ze semínek, takže koprová omáčka, kousek hovězího z vývaru, zastřené vejce a upečená brambora. Perfekt.

 

post-49277-0-06484200-1572717486_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, tuhle schopnost sebezapření Vám závidím - já když si dám na gáblíku záležet, buď ta (moje) hromada z nejlepších kousků vypadá nevábně, nebo do té své všichni ostatní obratem zaboří bagr, takže šance na vyblejsknutí naservírovaného talíře v publikovatelném stavu je mizivá...  :crybaby:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, _tolik_ odříkání a utrpení je za těma Maxelovýma fotkama!

 

Já dnes takhle začal:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/14040-co-m%C3%A1te-pr%C3%A1v%C4%9B-na-ruce/page-7874&do=findComment&comment=2418586

 

... a takhle skončil:

post-14111-0-94256600-1572723129_thumb.jpg

 

Krůto-vepřo joint venture.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...