Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Víš co to dalo práce..... 

To věřím a přitom taková blbost  :lol2:

 

Zpátky k sous vide, včera jsem v tom dělal naprosto vše od kukuřice 54,4c 4h- super, ananasu - 54,4c 4h a super, brambory 85c 2h -ale nemá to význam chutnají dle mého stejně jako klasicky, mrkve-to stejné co brambory, kuřecí prsa -64,5c a 1,5h a za mě zatím nejlepší nastavení, hovězí veverka 54,4c 4h, vepřová panenka 60c 1h a tohle mám xkrát vyzkoušené a lépe to udělat nejde.

K tomu houbová omáčka a byl jsem dost spokojený s výsledkem. Foto výsledku nemám, ale vzhledem k tomu, že mi ještě 50% zbylo, tak možná dodám...

 

Takže mi vaření všeho najednou úplně nevyšlo, jsem nechtěl platit Maxelovi za poradenství :o)

post-22755-0-77407600-1579446790_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robota nemam, jedu na manuál ? vlastní haxny. Taky moc nepeču, tak mě to netankuje. Kdybych to musel mít, jdu do Kitchen Aid.

 

Vojto, hezkypěkně. Sice sem teda vostrouhal, ale couž. Palec!

 

Já na večer založil hlavonožce.

K tomu spíchnu salát a možná pár krevet.

 

faf1d3fe01c395145fb13b0fa848007d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To věřím a přitom taková blbost  :lol2:

 

Zpátky k sous vide, včera jsem v tom dělal naprosto vše od kukuřice 54,4c 4h- super, ananasu - 54,4c 4h a super, brambory 85c 2h -ale nemá to význam chutnají dle mého stejně jako klasicky, mrkve-to stejné co brambory, kuřecí prsa -64,5c a 1,5h a za mě zatím nejlepší nastavení, hovězí veverka 54,4c 4h, vepřová panenka 60c 1h a tohle mám xkrát vyzkoušené a lépe to udělat nejde.

K tomu houbová omáčka a byl jsem dost spokojený s výsledkem. Foto výsledku nemám, ale vzhledem k tomu, že mi ještě 50% zbylo, tak možná dodám...

 

Takže mi vaření všeho najednou úplně nevyšlo, jsem nechtěl platit Maxelovi za poradenství :o)

 

Díky za tipy na časy. Opravdu tedy nemá smysl to tam nechávat některé věci 4 hod. a déle? Já jsem zatím dělal kuřecí prsa a králíka a musím říct, že to je paráda. Brambory jsou fajn, pokud si to chce člověk připravit dopředu, ale jinak souhlasím, že je to spíše zbytečné, naopak co mi přijde fajn je mrkev, chutná velmi dobře. Jinak jak dlouho necháváte vakuované potraviny v nulové zóně po uvaření, kdy je ta hranice, kdy už se to začne kazit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezkypěkně. Maxel dává za jedna! ;)

 

Dva mínus, na bramborách chybí máslo a petržel a maso je celý přelitý omáčkou a není vidět řez ;)

 

Já si hned říkal, že je na mě Maxel moc hodnej  :lol2: Díky oběma, nedostatků na bramborách jsem si vědom, máslo být mohlo, petržel nikde v baráku není, řez když tak příště... takhle utopený to má ráda, žena, ta si nestěžovala  :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejni zač Davide. U nás se to chytlo hodně, tak chystam další kolo.

 

Jinak sem si jouda hodil začátek dnešní večeře do svýho hodnotícího vlákna, tak mrkněte tam ? necham to tam jako mementi dementi :)

 

Každopádně to opět neklaplo. Sejr se evakuoval, asi mu bylo moc velký horko.

 

ae2374d24aae9e616721b1c5ff8875a7.jpg

 

Nakonec to dopadlo aspoň chuťově.

 

8b671dd2c1d053b61406fcff84bf7c34.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zejtra bude něco zdravého, třeba ryba :-)

Jak rikal Swanson: ryba je v podstate zelenina. Rybareni fajn, protoze je to joga ale stejne pri ni muzes neco zabit, ale k jidlu ne :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...