Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Jsem doma sám, venku hnusně, na zahřátí pošlu recept na huevo rancheros. Heinz beans v tomatové omáčce, cibule, slanina, konzerva rajčat, chilli, sůl, pepř, koriandr. Na hluboké pánví na slanině osmaž cibuli, kydni fazole, kydni rajčata, pokapej chilli majdou (já dával vlastnoručně vyrobené habanero pyré) nebo posyp čerstvým, počkej pár minut, až se v té kejdě dají udělat ďůlky. Do ďůlků prdni vajíčka a běž si číst chronomag. Když jsou vajíčka akorát uvařená na krémový žloutek, tak je zredukovaná  kejda a maličko se začíná odspodu chytat. Shrábni kejdu na talíř a posyp koriandrem. Nefoť, vypadá to blbě, chutná božsky. Pálivo, sladko, slano, uzená věc s kouskem chleba a v mém případě Krušovice 12. Sežráno rychlostí blesku, jsem přejedený,  jdu se dívat na pohádku o Všudybylovi, princezna má takový jarně svěží dekolt  :)

 

Dělám taky, už leta. Jediný rozdíl, že dávám ještě papriku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych řekl, že je hodně podobné pastýřskému koláči, jednou jsem to viděl jak to dělá G.Ramsay

Děkuji za pochvalu. Připadám si tady jako místní patlal. Proti výtvorům kolegu a jsou moje jen amaterskym hraním. Hlavně jsem čím dál tím víc línější jezdit na nákup a o jídle přemýšlet. Dnešek toho bylo naprosto klasickým příkladem. Doma často bývá kousek mletého hovězího a lenost Myslet byla veliká. Takže oběd byl ze zbytku, co jsem lednici a komůrce našlo. Našly se zbytky brambor, našlo se máslo, čedar, zbytek rajského protlaku, cibule, dvě mrkve, Nespotřebovaná troška výpeku z hovězí pečeně. Sůl, pepř, tymián, česnek. Tak jsem upatlal shepperd´s pie. Dole v ledničce v přihrádce na zeleninová bylo oďobaný listový salát, co si naše mladá dává do sendvičů, poličce rozdělané mascarpone a zakysamá smetana. Výsledek salát, do zakysky jsem přidal kopr a upražil slunečnicová semínka.

5b4f4e4d08f22ae10592d1f53e9e21eb.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se vam stava ze zacnete varit neco a vyleze z toho neco uplne jineho?

Tak napriklad dneska. Dovezl jsem cerstvy krupavy chleba a zacal premyslet co na nej. V lednici byl nejaky bily jogurt, tak jsem dostal napad. Jogurt, cibulka, olivac, sul, pepr...to bude dobry. Vyndam jogurt, sul, pepr, nakrajim cibulku a bum! Misto olivace mam v ruce spek, jogurt zpet v lednici, panev, tri vajicka a uz to jede. Vubec jsem nezaznamenal kdy doslo k te zmene! Fotku nemam, musel jsem to sezrat driv, nez si vsimnou decka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se vam stava ze zacnete varit neco a vyleze z toho neco uplne jineho?

Tak napriklad dneska. Dovezl jsem cerstvy krupavy chleba a zacal premyslet co na nej. V lednici byl nejaky bily jogurt, tak jsem dostal napad. Jogurt, cibulka, olivac, sul, pepr...to bude dobry. Vyndam jogurt, sul, pepr, nakrajim cibulku a bum! Misto olivace mam v ruce spek, jogurt zpet v lednici, panev, tri vajicka a uz to jede. Vubec jsem nezaznamenal kdy doslo k te zmene! Fotku nemam, musel jsem to sezrat driv, nez si vsimnou decka.

Tak samozřejmě : když křupavý chléb, tak na něj buď doma vyškvařené sádlo, nebo přikrajovat vyuzenou slaninu, s cibulkou a zapíjet pivem... Jakej jogurt nebo co ? :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...